Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor simán lehetek terhes,...

Akkor simán lehetek terhes, ha megjött múlt hónapban?

Figyelt kérdés
Késett egy napot és attól a mensitől kezdve vannak tüneteim.Szédülés,hányinger,étvágynövekedés..22én kellene megjönnie a következő mensimnek,de tegnap olyan megjön érzésem volt,úgy görcsölt a hasam.És már 1 hete mindennap aludnom kell egy órát.Ebben a hónapban,csak a terméketlen napokon voltunk együtt a barátommal(így sikerült),de már nagyon szeretnénk babát.Terhes vagyok?
2008. ápr. 12. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. akkor ha a multhonapban megjött rendesen akkor nemvagyaz. az az 1 nap késés semmi.és a tüneteket meg belehet képzelni.
2008. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hisnném, hogy terhes vagy, hiszen megjött a mensid.Ne adjátok fel a próbálkozást! :)
2008. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem baba.az mindegy hogy termékeny v.terméketlen napokon vagytok együtt mert a spermák pár napig elélnek.
2008. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 nap késés még nem jelent feltétlenül babát. Viszont én úgy születtem, hogy édesanyám anno 3 hónapig menstruált a megszokott módon, majd csak utána jöttek a jelek (hányinger, rosszullét, szagérzékenység) és még a 4. hónapban is menstruált, de akkor már nem a megszokott módon.
2009. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!