Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, de a hőm nincs fent...

Késik, de a hőm nincs fent reggel, csak napközben, lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én a második babámat várom,és az elején nem is volt fent a hőm csak mikkor kimaradt a menzeszem utánna 2 héttel volt fent.Most 32 hetes vagyok,de 16-ik héttől normális a hőmérséklet.Szerintem várj egy hetet,és ha nem jön meg akkor csinálj tesztet,szerintem az kimutassa 100%.Amúgy mikkor kimaradt a menzeszem 2-3 napot én csináltam tesztet és negatív lett,de vártam még 4-5 napot aztán kimutatta.Ha van kérdésed irj privit nyugottan.Szorítok hogy babás legyél!!!!
2008. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!

irtam privit.Amugy ez 0 50.napom.tesztelni még nemmertem mert a multhonapban késett ennél többet cysta miatt.De akkor menzis görcseim is voltak 3 hétig de most nem.Meg akkor a hőm is fent volt mert cystával is fent van a hő.De most nincs fent a hőm sem.ennyit nemszokott késni csak a multhonapban volt hogy ennyit késet. de volt már hogy 40.napon jött meg. van peteérésem csak ritkán.És azért gondolom hogy baba mert már régen nemvolt peteérésem és hátha most van.

2008. ápr. 12. 13:23
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi: ez az 50.napom. 3 hete késik
2008. ápr. 12. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Teszteltél? Ha nega, akkor is el kéne menned dokihoz, hátha csak a teszt nem mutatja ki, de uh akkor is!!!

Sok sikert! :o)

2008. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemteszteltem mert nemmerek.
2008. ápr. 12. 14:02
 6/7 A kérdező kommentje:
csak annyit tudok hogy a hőm nincs fent . de azért gondolom hogy nemvagyok terhes a hőm miatt. De azért titokban reménykedem.
2008. ápr. 12. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak egyéb tüneteid is?
2008. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!