Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 13. ciklusnapon keso az...

A 13. ciklusnapon keso az ovutesztet elkezdeni? A ciklusaim atlag 30 naposak.

Figyelt kérdés
merem a homet is de vagy felebreszt ejszaka a 2 eves kislanyom aki miatt nem mindig sikerul a 6 ora egyhuzamban toorteno alvas (ilyenkor mindig magasabb a reggeli hom) vagy csak szimplan elfelejtem. Bar elegge fura eredmenyek jonnek ki, nyelv alatt merem digitalissal, analogot mar nem tudtam beszerezni. Szoval szerintetek keso van? Nem szeretnek egy honapot megint elszalasztani es aggasztanak is a homerozes eredmenyei. Amugy cickafarkat iszom a 14. Napig sztetek ez befolyasolhat vmit? Koszonom a valaszokat.
2012. márc. 12. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő. Az én ciklusaim 32 naposak átlagban, nekem a 17-19 napon szokott lenni az ovu. Szóval elvileg pont időben vagy.
2012. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!