Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leírtak alapján negatívnak...

A leírtak alapján negatívnak számít a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 hete késik a menstruációm,csináltam ma egy tesztet,mikor készen volt egy csíkot láttam.


Megnéztem fény felé tartva,és akkor láttam a második csíkot,halovány volt,de fénynél látható.


Ha fontos esetleg,ezt a tesztet használtam:

[link]


Gondolom negatív,de megkérdezlek titeket is.

Válaszokat előre is köszönöm :)


2012. márc. 12. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt és 18 hónapos a kisfiam.Még nincs annyi hcg hormon a pisidben ettől halványabb.de,attól az még ugyanugy pozitiv.Gratulálok.majd ird meg mi volt.... ha nem vagy biztos benne vegyél egy másik tesztet is ami jobb mert ez nem a legjobb minöség.:)
2012. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra kb. 2 nap múlva reggeli elsőből. Az ilyen "fényre forgatós" tesztek többnyire sajnos negatívak. Ha terhes vagy, két nap múlva már extra fény nélkül is látnod kell, akkor is, ha halványka.
2012. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első,ha olvasod még a kérdésem,melyik teszted ajánlanád esetleg? Amúgy gratulálok :)


Várok pár napot,ha nem jön meg,ismét tesztelek,köszönöm mindkettőtöknek :)

2012. márc. 12. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez a teszt nem nagyon vált be,vegyél easy pregnancy tesztet.rossmannban is lehet venni 800 ft nekem bevált.majd írd meg az eredményt
2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nővéremnek maradt még fel,ezért használtam ezt,akkor lehet,hogy legközelebb azzal próbálkozom,köszi :)
2012. márc. 12. 14:54
 6/13 anonim ***** válasza:
A Corax,ClearBlue(nem feltétlen a digitális)is jó.Különben pontos a mensid?Nekem miután kimaradt már a 3. napon nagyon erős 2 csíkos volt(mind a 3 gyereknél).
2012. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erről a Coraxról csak jót olvasok,lehet legközelebb azzal próbálkozom. Igen,általában pontos.


Nem tudom az jelent-e valamit,hogy lassan 2 hete azt vettem észre,hogy fél óránként pisilek,és sokat,de nem fáj,nincs semmi panasz,azt olvastam,hogy ez is lehet egy árulkodó jel,tanácstalan vagyok jelenleg :(

2012. márc. 12. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,a gyakori pisilés lehet egy jel.Nem tudnál képet feltenni a tesztedről?Szerintem 1-2 nap múlva ismételd meg a tesztelést.
2012. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az x-epil, most a gyomromat rugdossa a halvány második csík (délutániból csináltam először, akkor lett halvány, másnap reggeliből mér szép erős volt). Amit én nem javaslok, és nem vagyok egyedül vele, az a clearblue, de a corax valóban remek. Igazából a clearblue-n kívül mind jó. :)

Sok sikert! :))

2012. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,igaz első pisim volt,de délután volt időm megcsinálni,ez hosszú történet. Sajnos nem tudok linkelni,mert tanácstalanságomban kidobtam :(


Várok akkor 1-2 napot,ha nem történik változás,nem jön meg,tesztelek ismét,csak már sajnos kezd a pisilés bosszantó lenni. Főleg azért én mindig is úgy voltam pisiltem vagy napi 3szor és megvoltam,most meg fél óránként járni kell :/


Annyi kérdés esetleg,tegyük fel,hogy ez negatív lett,attól még lehetek terhes?


Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)

2012. márc. 12. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!