Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt fél óra után...

Clearblue teszt fél óra után pozitív délutáni viezeletből,12. dpo. Ez negatívnak számít? 10 percen belül fixen nem jelent meg semmi. Ilyenkor értékelhetetlen a teszt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a megadott határidőn kivül már szétfolyhat a festékanyag a tesztben.
2010. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a clearblue 1-3 sőt 6 óra múlva sem lett soha álpozitív! Holnap reggeli vizeletből tesztelj újra!

Ezt a mai tesztet vedd úgy mintha meg sem csináltad volna, de ne add fel!

2010. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Értékelhetetlen! Amúgy nekem szinte mindig ilyen volt ez a teszt fél óra után. Nagyon halványan megjelent a + jel de tényleg egy hajszálvékony kék vonal. Nem volt baba. De amikor terhes lettem a nem várt napján délután rögtön megjelent és nem is vékonykán, hanem vastag.

Így ez negatív mindenképp ami nem feltétlen jelenti hogy nem vagy terhes. Pár nap múlva próbálj egy másik tesztet vagy ilyet. Ha időn belül megjelenik akkor már biztos az eredmény (99%).

Drukkolok!

3 hós kislány anyukája

2010. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél érzékenyebb tesztet. Vagyis ezt leszámítva bármi mást. Ez nekem nem jött be.
2010. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát igazából a tesztekre rá van írva h időn túl nem lehet értékelni.de érdekes mert nekem soha nem lett időn túl pozitív.se órák múlva se napok múlva.
2010. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, véleményeket!

Megerősítettetek abban, hogy ez valszeg negatív, így vettem egy 25-ös érz. tesztet és teljesen negatív lett :(


Most padlón vagyok, de gondolom mindenkinek ismerős ez az érzés. Első babám nagyon nehezen jött össze, megjártuk a Kaálit stb és reménykedtem, hogy most megkímél a sors ettől, de úgy tűnik nem így lesz :(((

2010. jan. 16. 21:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Nekünk az első elsőre összejött, de a másodikra 1 évet kellett gyakorolni. Van egy ismerősöm, akinek az első mesterségesen jött létre, míg a második magától. Menni fog. Szorítok. Szerintem azért holnap még próbálj egyet a reggeli elsővel.
2010. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!


Ma esti vizeletből 20 mp-en belül megjelent a 2. csík, ahogy a nagykönyvben meg van írva!

Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!

2010. jan. 19. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:)
2010. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

GRATULÁLOK! Látod, ennek már hihetsz! :):)

Minden jót kívánok!

2010. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!