Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmütöttek:(Lehet még baba?

Megmütöttek:(Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2003ban bal oldali méhen kivüli,2008-ban(1hete)jobb oldaki méhenkivüli, megmütöttek a petevezetőim mindkét esetbe megmaradtak, a mostaninál plasztikázták is. Merjek próbálkozni újra? Már az is fura h 5 év után lettem terhes. Van köztetek olyan akinek igy is sikerült TERMÉSZETES uton? (lombikra sajnos nincs most pénzem)
2008. ápr. 12. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
én ugy tudom hogy a lombokot támogassa az állam. szerintem tedd fel igy a kérdésedet. mert tuti hogy tudnak válaszolni.Ez egyépként érdekes mert nekem egy csaj mondta hogy pénzbe kerül aki már volt.De egy másik aki most ját és neki támogassa az állam.De szerintem is államilag támogatott. De lehetsz terhes. Én imátkoztam iátkozz te is sokat.Ja és mégvalami. az atv-n vasárnaponként van a vidám vasárnap,11:00-kor kezdődik.És az volt benne hogy imátkért egy nő akinek megállepitották hohy meddő.Az orvosok már nemis foglalkoztak vele.És beirt a vidám vasárnapba imártkérni a honlapukon,és kb.1 év mulva visszairt hogy köszöni szépen terhes lett és már meg is született a kislánya.
2008. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nekem méhen kívüli miatt a jobb oldali petevezetékem kivették 2004-ben. Már teljesen lemondtam róla én is, hogy babám legyen mert a bal oldali petefészkem működése nem volt tökéletes. És láss csodát 33 hetes vagyok!! Úgyhogy türelem! Neked még nagyobb az esélyed, mint nekem volt.
2008. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem adom fől.
2008. ápr. 12. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

neadd föl neked is lessz!ebben teljesen bisztos vagyok!


de némelyik babuci megvárakoztassa aaz anyucit.

2008. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamennyi beültetés (talán 3 vagy 4)államilag támogatott a lombikban! Járj utána!

Már ha megnyugszol, utánajársz, felkészülsz rá, - na, akkor majd bekopogtat a baba. De ha nem, akkor meg bizakodj lombik-ügyben mindenképp! Szorítok neked! Kitartás, és ne add fel!!!

2008. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Amennyiben van peteérésed, és átjut a petevezetőn (ezt uh-gal nyomon tudják követik), akkor tutira lehetsz még babás :o)

Egyébként a lombikot támogatja az állam, csak a gyógyszereket nem, amiket szedni, illetve szúrni kell. Peteérés-serkentő, tüszőrepesztő...stb. Egy lombik gyógyszerezése kb 60 000 - 80 000 Ft volt 1 éve :o((

2008. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!