Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vastag (! ) méhnyálkahártya...

A vastag (! ) méhnyálkahártya is kizárja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

A vékonyról mindenki tudja, hogy nem lehetséges, de még nem kaptam konkrét választ erre, hogy mi van akkor, amikor pontosan az ellenkezője... vastag (de nem kórosan).


Hány mm-ig normális?


(Clostit szedtem, 10. ciklusnapon 12 mm a méhnyhártyám)


2009. jún. 10. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy gondolom nem. A beágyazódáshoz minimum 8-10 mm kell, az a 2 mm nem hinném, hogy gátolná a teherbeesésedet. Mivel írtad is, hogy nem kóros, így nem zárja ki a terhességedet, talán kicsit lassabban fog menni, bár én ezt sem gondolom :) Fura, hogy clostinak ilyen a hatása, én mindig az ellenkezőjét olvastam, hogy elvékonyította az endometriumot. Szóval nyugodj meg, úgy gondolom abszolut pritvát vélemény, hogy nincsen baj, lehet babád :) Üdv és megy a drukk :)
2009. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor voltam uh-on, megállapították a terhességet, azt írták 12 mm endometrium, ami a méhnyálkahártya. Semmit nem mondott a doki..szerintem ez normális érték.

11 hetes kismama

2009. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, terhesség esetén ez nagyon szép. De én még csak a 10. ciklusnapon tartok.
2009. jún. 10. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. napon 13 mm volt, és nem mondta a doki, hogy baj lenne.
2009. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!