Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathat két különböző eredmén...

Mutathat két különböző eredményt kétféle terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Inszem. 12. napján vagyok. Vettem egy tesztet(gravi-hcg) amin a második csík haloványan de megjelent, és vettem épp emiatt, egy másikat is (Lily) azon viszont még halványan sem jelent meg? Most melyiknek hihetek? Mert az inszemináció óta már annyit izgultunk.... Mit tegyek?
2009. jún. 10. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem gyakorlatilag már előfordult. De a pozitív megbízhatóbb az ritkábban téved.
2009. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

először is próbálj megnyugodni mert az idegeskedés semmi jóra nem vezet

másodszot igen mutathat de inkább a negatívat hidd el így nem lesz csalódás legfeljebb kellemesen csalódsz majd a végén

tudom h borzalmas érzés lehet de hidd el azzal csak is magadnak ártasz ha idegeskedsz

sok sikert

2009. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Gravi HCG-nek higgy, mert a Lily szar, a Gravi HCG viszont jó teszt.
2009. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a lilyt nagyon sokan szidják! ismételd meg a tesztet mindenképp egy jó teszttel!!!

igen, nagyon sokszor előfordul, hogy mást mutat 2 teszt, de azért az nagyon ritkán van hogy 2 csík van és valaki nem babás. úgy inkább téved, hogy nincs 2 csík, és közben van baba.


megy a drukk

2009. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szurkolok, hogy babás legyél, a lily nem jó teszt, mi gyakorlaton is gravi hcg-vel dolgoztunk :) Kaptál esetleg tüszőrepesztő injekciót? Az tartalmazhat hcgt, de 12. napon már nem azt kéne mutassa, 2 nap múlva ismételd meg a teszted egy 10-es érzékenységű teszttel, nagyon szurkolok :)
2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom, hogy a Gravi HCG az egy nagyon jó teszt, mert a barátnőm 2-szer volt terhes és a mensi késése után már egy nappal kimutatta neki bár a második csík neki is nagyon halvány volt!
2009. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! csináltál újabb tesztet? eredmény?
2009. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Csináltam már új tesztet és az is pozitív lett!!!!

De nem merem beleélni magam...félek....a csalódástól!!!

Annyira aranyos vagy hogy érdeklődtél....:-)

Köszönöm szépen!!!

2009. jún. 12. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok, aki érdeklődött...

nagyon örülök :)))

vigyázz magatokra, sokat pihenj! Minden rendben lesz :)

2009. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama.
2009. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!