Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn (nem)kellene megjönnie....

Hétfőn (nem)kellene megjönnie. Peteéréskor a hőm 36,2 volt, majd felugrott 36.7-re. Igy volt 10 napig, ma reggel meg már 37. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi terhességi tünetem nincs, a hasam fájdogál, a cicim olyan érzékeny kb.mint mikor meg szokott jönni...
2008. ápr. 12. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is hétfőn esedékes a nem várt menszi.én nem hiszek a hőmérőzésben mert mindenhol mást mutat bár sokan azt mondják hogy a nunsi hőmérőzésnek kell hinni.az nekem 37 fölött van mindig(de mondom nem hiszek benne)ha jókor voltatok együtt akkor bármi megeshet.nekem péntek éjjel volt olyan érzésem hogy reggelre megis jön,bár korai lett volna még!amúgy az egész mostani ciklusom fura és bizakodok hogy lehet még baba a dologban.nekem sincs terhességi tünetem talán csak annyi hogy ebben a hóban minden nap fájdogál a derekam,a petefészkem már nem fáj(2 hétig fájdolgált)és talán többet eszek mint szoktam.a fura az egészben hogy a menszi előtt mindig van fehérfolyásom ami jelzi hogy napok kérdése és megjön most viszont még mindig nincs.ciciről nem nyilatkozok mert még szoptatok így nem tűnik se nehéznek se érzékenyebbnek.ne add fel,várjuk meg a hétfőt és ha nem jön meg hétvégén teszt mert az a biztos!
2008. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Most megmértem hüvelyben is a hömet, 37,3. Az jó? Miért van az, ha felhúzom a lába, vagy hirtelen lehajolok, beleszúr a bal oldalon?
2008. ápr. 12. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
mondom,a hőnek nem hiszek de erre azt mondják hogy jó ill. a menszi előtt 12-24 óra alatt ha leesik az érték akkor nincs baba.várjuk meg a hétfőt!szorítok neked és magamnak is!
2008. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyi hőmérőzés csak abban az esetben mutat pontos és értékelhető eredményt, ha az előtt végzed mielőtt kikelnél az ágyból, és úgy hogy a lehető legkevesebbet mozogsz előtte! próbáld meg minden nap közel azonos időben mérni. Mérd egy-két hónapig, és rájössz mennyi mindent le lehet olvasni belőle! Ajánlom, neked! Nekem bevált!
2008. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
at utolsó kommentálonak:ha napközben méred az miért nem jó?mennyivel mutathat más értéket?csak kíváncsiság!
2008. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán lehet baba. drukkolok neked.
2008. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem totál ugyanez a helyzet...csak nekem kedden nem kellene megjönni. Hasfájásom egy oldalon volt és abbamaradt kb két napja. A hőm is ugyanennyi. Remélem, mindketten babásak vagyunk!
2008. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló a görbém és a tüneteim is. 8.-a óta megakar jönni tüneteim vannak, de csak a derekamban és hányingerem is van. Reggel teszteltem Clearblue-val, ami mensi előtt négy nappal is kimutatja a tehességet. Én is holnapra nem várom: de negatív lett. Persze a remény hal meg utoljára! :)
2008. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!