Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami nagy baj lehet velem?

Valami nagy baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Már másfél éve késik a gyermekáldás,egész eddig a hónapig a ciklusaim normálisak voltak.Most késett 5 napot,de ma elvileg "megjött"Viszont az állaga nagyon fura!Olyan mint peteéréskor.Nyúlós,tojásfehérjeszerü.Olyan átlátszó,de mégis pirosas a vértől.Nagyon nehéz meghatározni,de fura!Menzis görcseim nincsenek.Három napja a teszt negatív lett,szóval nem baba,de akkor mi lehet a baj???Menjek most orvoshoz ezzel,vagy várjam meg míg elmúlik???Volt már így valaki???Kérlek segítsetek!!!Meg vagyok ilyedve:-(
2008. ápr. 11. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj még egy tesztet. Ha babás vagy talán most már kimutatja. Ha nem akkor mindenképpen hivd fel az orvosodat! Ha másfél éve nincs baba jó lenne egy meddőségi vizsgálat is ha eddig nem voltál!

Sok sikert :)

2008. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hú... ilyenről még nem hallottam.

Viszont, ha nincs görcsöd,akkor olyan nagy baj nem lehet szerintem!

Várj még egy napot, és ha akkor is ilyen, hívd fel a dokidat!

És mindenképp írj ide kommentet, h mi van/lett veled!!!

Aggódom érted...

2008. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Remelem, minden rendben!

Viszont en is azt tanacsolom, mint az egyik kommentelo, h menj el meddosegi kozpontba, ott segitenek. Egy ev alatt illik osszejonni a babanak, ha mindkettotok rendben van.

Ha vmi gond van, kideritik, kezelik, es segitenek.

2008. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hga elmulik akkor menj dokihoz.De szerintem nemlehet gond.
2008. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a mennyisége az is ugyanolyan? vagy az milyen?ird le még pontosabban.A szine ?
2008. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajna nem baba!nekem is volt már nyúlós véres menszeszem(igaz erős görcs társult mellé)
2008. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En 5 evig probalkoztam babaval ,26 vagyok,es januartol uj baratom van es most 9 hetesek vagyunk,dokinal sosem voltam..most jott el az ideje vagy az exem volt rossz..
2008. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!

Elvileg nincs semmi gond velünk,nálam is minden rendben és a páromnál is!Mára már elmúlt ez a nyúlós valami,és vele együtt a mensim is.Már csak egy-két csepp barnás folyás és ennyi!Szóval nem tudom mi lehet velem a baj.Köszi a segítséget.puszi

2008. ápr. 12. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt rózsaszínes nyúlós,tojásfehérje állagú folyáson (de nagyon kis mennyiségben).Nem ijedtem meg tőle,pár hét múlva kiderült,hogy baba van,és a folyás idején volt a beágyazódás.Úgyhogy szemben az előttem szólókkal,szerintem baba is lehet.Pár nap múlva tesztelj!De ,hogy megnyugodj,menj el dokihoz is.Remélem segítettem!
2008. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolsó kommentálónak!semmi sem kizárt a teszt vagy egy doki megerősítheti de a kérdező hozzátette hogy véres!!!!kívánom hogy baba legyen de mivel nekem is volt hasonló ebből arra következtetek hogy nem baba!neharagudj!
2008. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!