Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a két...

Lehet a terhesség jele a két menzesz közti vérzés?

Figyelt kérdés

A "problémám" a következő. A menzszem 10 napja ért véget.

Ma délelőtt kis görcsölés mellett megjött (rendes mennyiségben). Elmondtam egybarátnőmnek, aki azt mondta, hogy terhes lehetek. Soha nem volt még ilyen. Természetesen fogok tesztet csinálni egy két hét múlva, meg dokihoz is elmegyek, csak azt szeretném kérdezni, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót és mi lett belőle. A párommal hat napja voltunk együtt, az meg valahogy nem illik bele a képbe, mármint a peteérésre gondolok. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ez?? (Ha terhesség lenne, akkor mi az oka, hogy megjön a 10. napon, tényleg van ilyen???


2008. ápr. 11. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem, hogy majd leszakad a derekam meg a lábam és hőemelkedésem van. Bár tudom, hogy ez a menzesszel is együtt jár.:-))

A kérdésem pusztán kíváncsiság, mert nem történt még ilyen velem

2008. ápr. 11. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy baba.Dokihoz viszont ha elmulik menj el! ez bisztos hogy nem baba.szokot olyan lenni ha beágyazodik egy kis vérzés de nemhasonlithato menzinek mert az csak pár csepp és barnás.
2008. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, ez nem igazán tipikus jel, sőt! Néha a természet fura dolgokat művel, lehet egy nehéz nap, egy front, egy kis bulizás, szex vagy bármi, amitől a menszi megbolondul, szerintem várd meg, hogy megjön-e a következő rendesen, ha nem, akkor menj dokihoz!
2008. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is így gondoltam, csak elgondolkodtatott a barátnőm reakciója. Egyébként nem lenne probléma, de még nem is vágyom rá nagyon, csak ilyenről még nem hallottam. De akkor jól tudtam, hogy ez butaság...
2008. ápr. 12. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves kérdező,tudom,hogy évekkel ezelőtti a kérdés, de végül baba lett?

Most pont hasonló cipőben járok,kíváncsi vagyok!


Az én barátnőm szerint is lehet baba, de én nem tudom mit gondoljak!

2017. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!