Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes orvoshoz menni?...

Mikor érdemes orvoshoz menni? Ma dálután teszteltem pozitívat, időben előjött a második vonal is. Nagyon boldogok vagyunk, egy ideje már próbálkozunka babával.

Figyelt kérdés

Régóta olvasom a fórumot, köszönöm mindazoknak, akik válaszoltak nekem, sokszor vigasztalódtam veletek, lelket öntöttetek belém, mikor nem sikerült.

Minden babára vágyónak üzenem, hogy kitartás,biztos , hogy nektek is összejön!


2008. ápr. 11. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb 5hetes lehettem mikor kiderült a baba,iszonyat mellfájdalmak közepette,ekkor csin.meg a tesztet.Kb rá egy hétre jutottam el a dokihoz,ill.ekkor fogadott és még nem volt szívhangunk,de elküldött vérvételre.Két hétre rá kellett vissza mennem akkor már volt szívhang és nagyobbak is voltunk.Szerintem érdemes időben elindulni a vérvétel miatt is meg,hogy időben megkapd a kiskönyvet majd a védőnőtől,de egy hét múlva a legjobb sztem.De ha izgulsz ,menj el ha megteheted:)Gratulálok nektek és boldog babavárást kívánok!27hetes kismama
2008. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 napja késett, amikor teszteltem, pozitív lett, majd rá 5 napra mentem dokihoz, akkor voltam 6 hetes, csinált egy rákszűrést, megvizsgált, majd hasi UH-ot készített, utána mehettem is laborvizsgálatokra (vér-vizelet-ekg), szóval érdemes időben elmenni. Aztán legközelebb a 10. héten mentem, akkor már az UH-on szépen látszott a bébi, nagy élmény volt, védőnőhöz is menni kell, szóval szerintem kár húzni, menj nyugodtan már most, ha teheted, és gratulálok!!! 11 heteske
2008. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!!!! kívánok nektek egészségben és boldogságban gazdag életet. fordulj mihamarabb orvoshoz.
2008. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!