Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén minden...

Terhesség esetén minden esetben 37 felett kell legyen a hö?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom,de a közelében sincs ennek.Akkor azt jelenti,hogy megint nem jött össze?
2009. jún. 10. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nem a 37 fok a mérvadó, hanem a 2 szakasz közötti jól látható (3-4 tizedes) különbség.

Megnézhetjük a görbédet? (ha vezeted) Akkor többet tudnék mondani. :)

2009. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2009. jún. 10. 09:47
 3/15 A kérdező kommentje:
Belinkeltem.Megnézed?
2009. jún. 10. 09:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még bármi lehet nagyon korán teszteltél
2009. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt tudom,h korán teszteltem.Nem birtam ki:)

Tehát akkor nem feltétlen kell 37felett lennie a hönek?

2009. jún. 10. 10:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép görbe! A 20. napi hőleesés még akár beágyazódásra is utalhat! És látom, a méhszáj is zárt, ez jó! És jókor is voltatok együtt! Vannak esetleg tüneteid?


Hogy lásd a különbséget, cserébe belinkelem a sajátomat (ami aztán tényleg feladta nekem a leckét!):

[link]

2009. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, azok a tesztek csak nagyon halványan lettek pozitívak! Az utolsón pedig szinte semmit sem lehet látni... :(
2009. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha az lehet tünet,h most egyáltalán nem fájnak a melleim,akkor ez van,de egyéb semmi..

Van két pozitiv teszted,és aztán meg egy negativ?Dokinál voltál már vele?

2009. jún. 10. 10:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Jelnek az is vehető, mert eltér a megszokottól. :)


Nem voltam (még) dokinál, az majd csak a következő 3-5 nap függvénye lesz. Ha a hőm leesik, akkor minden bizonnyal csak elkezdődött egy biokémiai folyamat, de nem folytatódott, mensi lesz... Ha viszont fentmarad a hőm a cover line felett, akkor újra tesztelek, de csak az átlagos luteálisom végén, amikor már biztosra lehet tesztelni. Majd kiderül.

2009. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

10:02-nek: az a hőleesés nem a beágyazódásra utal. A nők többségénél megvan, mert az ovu után 7 nappal újabb ösztrogénhullám jön, ami egy napra lenyomja a hőt. nekem is volt a múlt hónapban, pedig sajna nem lettem babás. :-(


A kérdezőnek: úgy nézem, mostanában ágyazódhatsz be, ha babás vagy. Várj még legalább öt napot a következő teszttel. A hődnek nem kell 37 fölött lennie, ez függ a te alaphődtől is. Egyébként nagyon szép görbe. :-) Szorítok neked!

2009. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!