Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam tegnap dokinál, hihetek...

Voltam tegnap dokinál, hihetek a neki?

Figyelt kérdés
máj.24-én volt 2napos vérzésem, azt hittem menzi,de lehet hogy inkább beágyazodásos vérzés volt, mert miután elmúlt feszül a mellem, szédülök fáj középen a hasam néha, állandóan éhes vagyok stb. Elmentem tegnap dokihoz, hogy miért vannak a tünetek, és még nem látott semmit, (még csak 2 hetes lehet)de azt mondta a tünetek alapján, valószínű kora terhes vagyok, és 2 hét múlva menjek vissza. Szerintetek tényleg baba lehet a dologban? Olyan jó lenne!
2009. jún. 10. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra nem várod? Vagy vártad? Tesztet nem csináltál még?
2009. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

háát,elég sok jel utal arra, h valszeg terhes vagy! :) az orvos biztos ért hozzá,nem hiába tanult jóóóóó sokat

2 hét múlva tényleg biztosabb lesz

2009. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

sztem csinálj tesztet és akármi lesz, menj vissza a dokihoz amikorra mondja. ha a tünetek megmaradnak, az jojel. egy doki különben sem mond ilyet ha nincs rá ersély hogy baba legyen.

32

2009. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csinálj tesztet az a biztos
2009. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! De jó neked! :) Vagyis nektek! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Megkérdezhetem, hogy milyen volt a vérzésed?

2009. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tesztem negatív volt múlt héten. De ha végülis még nem mutatná ki, még 2 hetes lehet a mensitől számítva.

A vérzésem rövid volt 2 napos, de több volt és fájt a hasam ami nem szokott, de nem volt darabos. Ahogy elmúlt rá pár napra kezdett el fájni a mellem és a hasam. Szédülgetek meg stb most nem részeletezem, ezért mentem dokihoz, hogy miért vannak a tünetek. Erre mondta ő hogy valószínű kora terhes kb 10 napos lehetek. 2 hét múlva kell visszamennem. Ultrahangon (hüvelyi) nem látott semmit. De mondjuk még nem is láthatna.

2009. jún. 10. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy baba legyen! Utolsó voltam! Majd írd meg mindeképpen, mi lett veled/veletek!
2009. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondta az egyik ismerősöm hogy lehet hogy nem mensi hanem beágyazódás volt inkább. Hát nem tudom. Nagyon örülnék ha babánk lenne :)
2009. jún. 10. 19:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és megírom majd 2 hét múlva, de akkor nézd vissza.
2009. jún. 10. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szorítok Neked! Remélem babós vagy, csak még nem írtad meg! :) Puszi! utolsó
2009. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!