Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével mikor tesztel...

Ezzel a görbével mikor tesztelhetek? Már ha van értelme.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 10. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen hosszuak egyebkent a ciklusaid?

Az a bajom a gorbeddel, hogy en nem latom rajta, hogy mikor volt peteeresed. Elso ranezesre tenyleg az tunik a legvaloszinubbnek, amikor a rendszer is behuzta, de ha akkor lett volna, akkor szerintem nem kellett volna utana folyamatosan lent lennie a hodnek az utolso nap kivetelevel...

En a helyedben vegig varnam a ciklust, megneznem, hogy megjon-e a mensi es ha nem, akkor ra 1-2 nappal tesztelnek. Vagy ha te egyertelmuen tudod, hogy mikor volt peteeresed, akkor azt kovetoen 12, inkabb 14 nappal.

2009. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
33-39 naposak a ciklusaim. Nem lehetett a 22. napon a peteérés?
2009. jún. 10. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem is inkább a 21 vagy22 nap körül volt pé-d onnan 14 napra tesztelhetsz.. drukkolok

32

2009. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetett, csak azert nem gondoltam a 22. napra, mert elotte 3 napig volt alacsonyan a hod es altalaban csak egy napra szokott visszaesni peteeres elott (van akinek egyre sem). De teny, hogy utana elindult fel.

Ha 22. ciklusnapon volt, akkor elvileg a 36. napra varhatod (vagyis nem varhatod) a mensit. Ha van teszted boven, illetve nem felsz a csalodastol, akkor a 34. napon tesztelhetsz. Ha esetleg negativ, akkor se ess ketsegbe. Ha nem jon meg, akkor tesztelj ismet a 37. napon.

2009. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is lehet, hogy nem is volt peteérésem?
2009. jún. 10. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel a görbével lehet mert magasabbnak kellene lennie a hőnek a második felében de nem igazán emelkedett
2009. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt ovulációd ebben a ciklusbvan. Ha volt egyáltalán, az az elmúlt négy nap valamelyikén kellett, hogy legyen. Ha így volt, akkor most elindul felfelé a hőd, és az átlag fölött marad legalább 5 napig. Ha továbbra is az átlag környékén cikcakkol, akkor menj el vele orvoshoz.
2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!