Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelnem, ha 12-re...

Érdemes tesztelnem, ha 12-re nem várom? Hogy alakul a hötök mensi elött? ILLetve terhességnél?

Figyelt kérdés
Ugy értem,ha most terhes lennék akkor a ma reggeli 7orás höm 36,1 magasabb lenne?vagy mensi elött ilyen alacsony?Most regisztráltam ide hogy némi tapasztalatot szerezzek töletek:))))
2009. jún. 10. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy a 36.1 magas-e, vagy sem, azt akkor lehet eldonteni, ha tudod, hogy ciklus elejen milyen a hod, majd hogy peteeres utan mennyire ment fel es ehhez kepest ez most meg ugyanugy fent van, vagy leesett.

Ha egyszer mered meg a ciklus soran, akkor az nem igazan mutat semmit.

Az en homhoz kepest egyebkent a 36.1 alacsonynak szamit, de ez ugyanugy nem jelent semmit, mert kulonbozoek vagyunk.

Egyebkent hogy merted?

Ha honaljban, akkor lehet amiatt alacsony. Ott nem szabad. Szajban, huvelyben, vagy vegbelben kell, en szajban szoktam.

Es ha digitalis homerot hasznalsz, akkor ne akkor nezd meg, amikor sipol, hanem tartsd bent tovabbra is kb 5 percig, mert egybol kisipol, ha mar lassabb az emelkedes, de az megsem a vegso eredmeny, mert utana meg siman mehet fel.

2009. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 12-ére nem várom, de nekem ma reggel 37 volt. Nekem a mensi első napján szokott leesni, úgyhogy sajna még ez sem jelent semmit.
2009. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!