Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két ilyen ciklus után van...

Két ilyen ciklus után van olyan h most halványan de minden tesztem pozitiv?

Figyelt kérdés

e havi görbe eddig: [link]


mult havi g9rbém: [link]

tegnap este medi labbal meg gabriellel teszteltem a medi lab erősebb lett. ma reggel csak medilabbal és kicsit halványabban ugyan mint tegnap de 2 csik van

Akkor ez baba lesz attól függetlenül h ilyen rossz volt a 2 havi ciklusom?


2009. jún. 10. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, gratulálok!
2009. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogyan és mikor foganhatott meg hány hetes lehetek igy mert már nem tudom. ma délután megyek dokihoz. amugy semmi jele h terhes lennék csak a teszt
2009. jún. 10. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 55. napon volt peteérésed. Úgyhogy most 4 hetes lehetsz. Gratulálok!:)
2009. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív akkor babás vagy! GRATULÁLOK!

De látom Te is szedted a clostyt. Én is ettől félek hogy szedtem és most meg olyan tüneteim vannak hogy tuti rámondaná bárki hogy babás vagyok, de most múlt még csak el 5 napja a menzim. Nem értem...

Mi van ilyenkor ha valaki babás és clostyt szed?

Én feltettem már ezt a kérdést pár napja, de egy válasz volt csak, amiben az volt hogy aki clostyt szed az nem lehet hogy nem veszi észre ha terhes! Hát evvel nagyon ki voltam segítve, más meg nem írt...

2009. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó lehet msn? ritus19855@freemail.hu
2009. jún. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!