Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem? A peteérés...

Mi történik velem? A peteérés után 10. napon vagyok. Vannak már ilyenkor tünetek?

Figyelt kérdés

Görcsölget a hasam, tegnap rosszul lettem,és délután hányingerem volt, fájnak a cicijeim.Szerintem még ilyenkor nincsenek tünetek.Ti mit gondoltok erről?Nagyon szeretnénk már babát a párommal több hónapja próbálkozunk de még semmi.Felrakom a diagrammom megnéznétek?

[link] a/498ee26120a354a32a7bfa8f78678893_090518_090610_1244592000_.png


2009. jún. 10. 07:02
 1/4 A kérdező kommentje:
2009. jún. 10. 07:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nem értek a görbék elemzéséhez, de nekem a peteérés utáni 10. napon már igencsak voltak tüneteim. :)

Most 8 hetes a pocaklakóm, és azok a tünetek biztos a bébitől voltak, mert az első babámnál is kb ugyanez volt a helyzet.

Nagyon drukkolok Nektek, remélem hamarosan Te is ott fogod érezni a pocakodban a picit! :)

2009. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban ilyentájt én is úgy éreztem, hogy ezek már ennek a jelei lehetnek. Tévedtem... Ez persze nem jelenti azt, hogy biztosan nem, csak azt akarom mondani hogy szerintem még ne éld bele magad. Ált. 14 nap előtt nemigazán vannak valós terhességi tünetek, a görcsölés, mellfájás és russzullét tipikus menzis tünet (legalábbis nálam) én ebből semmire nem gondolnék.
2009. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm a válaszokat.Nem élem bele magam, de minden hónap tele van új reményekkel, ha ebben a hónapban sem sikerül dokihoz megyek és úgy döntöttem kivizsgálgatom magam.De soha nem fogom feladni ez a legfőbb vágyam a világon sikerülnie kell egyszer!!!
2009. jún. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!