Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 11. és 12. napján...

A ciklusom 11. és 12. napján voltam együtt a barátommal. Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
Már napok óta írok ide, de még mindig nem tudtam megnyugodni. A ciklusom 11. és 12. napján szeretkeztem a barátommal. Mielőtt gumit húzott betette 1-2 lökésre. Ebből lehet gond? A ciklusaim 30-34 naposak.
2009. jún. 9. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ebből bármi lehet :S
2009. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jobban is kifejthetted volna de mind1. Most annyira nem mondtál sokat ezzel. :(
2009. jún. 9. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek megkérdezni ugyanazt hússzor, amikor elég érthetően leírták neked a választ már sokan, sokszor. Már mondtuk egy párszor: igen, lehet belőle baba. A lehető legjobbkor voltatok együtt, ha babát szeretnétek, a hímivarsejtek a testeden belül akár 5 napig is életképesek.


Attól nem lesz kisebb esély a terhességre, hogy még visszajössz ugyanezzel a kérdésssel vagy háromszor. Attól lesz kisebb az esély a terhességre, ha normálisan védekeztek.

2009. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsmár hogy élek...
2009. jún. 9. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak használati utasítás: be kellene tartani. Gondolom, amikor megírod a kérdésedet, akkor is figyelmeztet a rendszer, hogy ugyanazt a kérdést ne írd ki többször, és előbb nézd meg, hogy valaki más nem kérdezte-e már ugyanezt.
2009. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Bocs a rövid válaszért, de lényeg benne volt.

Ha a kuki bemegy a punciba védekezés nélkül, abból lehet baba, ez a lényeg sajnos.

Igen, lehetséges a baba.

Igen, lehet ebből gond.

Amíg meg nem jön és nem tesztelsz negatívat, addig nem fogsz megnyugodni és mi sem tudunk mivel megnyugtatni.


Nem szabad egyáltalán betenni óvszer nélkül, de ezt egy férfinak aztán igazán tudnia kéne.

2009. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a többieknek, de én nem paráznék ennyire a helyedben, mert akkor azért fog késni... Elég kicsi az esélye, én 5%-ot mondanék, mert ha jókor vannak együtt és el is élvez a fiú a lányban akkor van kb 25% esély a megtermékenyítésre. Ha hosszúak a ciklusaid akkor ez még igencsak az eleje volt neked, plusz nem élvezett beléd.

De gondolkodjatok el ezen és soha többé ne legyetek felelőtlenek, mert ha a szexhez felnőttnek érzitek magatokat akkor a felelős gondolkodás is hozzá tartozik ehhez! Egy gyerek életéről beszélgetünk most!!!!!

2009. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!