Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdjem szedni szombaton a...

Elkezdjem szedni szombaton a következő havi fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
Szombaton kell elkezdeni újra, de még nem jött meg. Ha addig sem jön meg, elkezdjem szedni vagy egy negatív tesztet várjak vagy egy menzeszt? Mi ilyenkor a teendő
2012. márc. 8. 14:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Így van, már 4 napja. Asszem szombatig ki sem váltom, olyan drága. Előbb teszt, aztán gyógyszer. Köszi.
2012. márc. 8. 14:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 4-5 napja késik. Vettem tesztet és nagyon halványat mutatót halvány lett a másik csík.
2012. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szed a gyógyszert mert semmi értelme nincsen mert általában úgy kell szedni mikor meg jön az első mensid. Mert így nem lesz hatásos a védelem.
2012. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem, nem az a lényeg, hogy te másfél éve gyógyszert szedsz, és most ebben a hónapban kimaradt a megvonásos vérzésed? mert ha igen, és most szombaton nem kezded el az új levelet szedni, hanem tesztelsz, ami mondjuk negatív lesz, amire nyilván elég nagy az esély, ha rendesen szedted, akkor mikor akarod folytatni? vagy abba akarod hagyni végleg?
2012. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!