Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdjem szedni szombaton a...

Elkezdjem szedni szombaton a következő havi fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
Szombaton kell elkezdeni újra, de még nem jött meg. Ha addig sem jön meg, elkezdjem szedni vagy egy negatív tesztet várjak vagy egy menzeszt? Mi ilyenkor a teendő
2012. márc. 8. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátlót szedsz?
2012. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Yasminelle. Már hat napja szünetelek.
2012. márc. 8. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg a mensid utoljára és hány naponta szokott meg jönni általában?
2012. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szombaton kellet volna meg jönnie?
2012. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Másfél éve rendszeresen pénteken hagyom abba és hétfőn jön meg. Tegnapelőtt éjjel és tegnap napközben görcsöltem, de semmi.
2012. márc. 8. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
De szombaton kellet volna meg jönni-e a mensinek?
2012. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, hétfőn kellett volna megjönnie és szombaton kell elkezdenem szedni a következő havi adagot. Bocs, ha értetlen vagyok :)
2012. márc. 8. 14:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet sajnos én is eben a problémával küszködök mert nekem is meg kellet volna jönnie.
2012. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn kellet volna megjönni-e Március 5.-én akkor már olyan 4 napja késik neked.
2012. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kell el kezdeni a gyógyszert szedni ha megjön a mensid addig nem érdemes mert nem fejti ki a hatását vagyis nem meg van rá az esély hogy védtelen leszel és így teherbe esel nem lesz meg felelő védelem a szervezetednek.
2012. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!