Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív volt az ovu-tes...

Tegnap pozitív volt az ovu-tesztem délután. Este együtt voltam a párommal? Lehet hogy össze fog jönni?

Figyelt kérdés
Egyre jobban erősödött a csík, tegnap egyforma volt, ma is csináltam, de már halványabb volt nemrég. Tegnap éjjel együtt voltunk, és kedden is. Remélem összejön.. Nem tudom.. szerintetek?
2008. ápr. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jókor voltatok együtt, de innentől már türelemjáték az egész... A mensi elmaradása után 1 héttel tesztelj, szerintem! Drukkolok!
2008. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknél minden rendben van, akkor 20%, hogy sikerül(t) a baba! Szorítok! Kitartás! Figyeld magad!
2008. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma meg szexeljetek.

A poz. azt jelenti, megemelkedett az lh szint, es 24.48 ora MULVA megreped a tuszo. Nem tegnap repedt meg.

Utana mar negativ, mert az lh hullam alabbmarad, de meg nem ovulaltal.

2008. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz! Ma még akciózzatok!!! Pozitív teszt napján, és az azt követő első negatív teszt napján kell szexelni!
2008. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!