Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16-án kéne megjönnie pé elött...

16-án kéne megjönnie pé elött elment bennem a párom! Ha babás vagyok én szeretném megtartani de ő nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem élném túl ha látom ultrahangon hogy bent van pocakomba és utána elkelljen vetetnem!

de párom hallani sem akar mépg a babáról segítsetek


2009. jún. 9. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtad hogy ped van akkor miert nem vedekeztetek?

6km

2009. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

meg fog enyhülni, ha megmutatod az uh-os fotót...

de tényleg védekeznetek kellett volna.

2009. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Van-e munkahelyetek.Lakás stb?

Mindenképp ezt elötte kellett volna megbeszélni,de ha már így alakult én megtartanám,de akkor lehet h ő fog elhagyni titeket.Mindezt megelőzve én hagynám el őt és választanám a gyereket.

Mióta éltek együtt?

Egy férfiben nehezebben alakul ki a gyerek utáni vágy és anélkül,bizony nehéz rávenni.

Az is lehet h még nincs megérve rá a párod.


Mindenképp beszélned kell vele és meggyőzd arról ,h nem is olyan könnyű gyereket nemzeni manapság,sok a meddő pár.

Próbáld meg felkelteni benne az apai érzéseket,hogy majd tanítja stb.

2009. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azert azt se feledjuk el hogy meg nem tudni hogy osszejott-e,kar mar most azon morfondirozni hogy mi lessz ha...

Kulomben egy gyerevalalasnak kozos dontesnek kell hogy legyen.Mondjuk a pasi is tudhatja azt hogy ha nem vedekezik akkor abbol gyerek is lehet.6km

2009. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval!Egy gyerekhez két ember kell!Ha ő nem akar még gyereket akkor miért nem tesz ellene?Én biztos,hogy a babát választanám!!!!
2009. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igazából családom is akarja hogy legyen már baba!

nevelőapukám ( édesapám 3 éves koromba lelépett ennek már 17 éve) pont tegnap kérdezte hogy mikor lesz már unokája!

mivel egyik ismerősőmnek msot született meg a fia

2009. jún. 9. 15:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is nyugodj meg. Másodszor nem biztos hogy terhes vagy csinálj egy tesztet kb egy hét múlva. Harmadszor szerintem minden nőnek a gyermeke az első nem pedig a pasija. Én most vagyok 11 hetes terhes a vőlegényem is nagyon boldog 3 éve együtt vagyunk jóban rosszban de ha arra kért volna vettessem el gondolkodás nélkül kidobom és szakítok vele. Ha szeretnéd ha az vagy akkor tarsd meg.
2009. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hany eves vagy?

Most te a csaladodnak szulod azt a gyereket vagy szeretnel sajat csaladot ahol mindket fel akarja es szereti azt a babat.

ha babat szeretnel de a parod meg nem akkor keresni kell valakit akivel ugyanugy gondoljatok a dolgot,ha pedig a paroddal akarsz maradni akkor meg kell varnod azt hogy o is akarja.Egy babanak sem jo ha az egyik szulo nem akarja,nem szereti.

ja es ne azert valalj gyereket mert masnak is van.6km

2009. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ő szeretné akkor miért ne? Neki kell eldöntenie ő lesz aki kilenc hónapig a méhébe hordja majd. Anyám engem is felnevelt egyedül és mégis megvagyok.
2009. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok!

és nem a családomnak szülném hanem magamnak!

ésha van azért nem fogo melvetetni mert a párom nem akarja!

mert én akarom és nem ölöm meg a gyerekem! ami a páromnak jelenpillanatban addig kell kivetetni amég kis bogyó mert akkor még olyan mindha egy állatot ülne meg az ember!

2009. jún. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!