Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor nem kívánom...

Peteéréskor nem kívánom annyira a szexet, ez csak nálam van így?

Figyelt kérdés
Egyébként sem vagyok egy domina :), de ilyenkmor mintha jobban ingadozna a kedvem, s nem mindig kívánom egyformán a szexet. Szeretnénk babát, de így vajon sikerül?
2009. jún. 9. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Ilyenkor hisztis vagyok, meg depis, meg kibírhatatlan. De a párom már tudja, hogy hogyan kell ilyenkor velem bánni, ha nagyon szeretne valamit. :) :)
2009. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szio.


Nalam meg pont forditva van,peteereskor majd meghalok a sexert persze csak akkor ha nem tudom hogy epp peteeresem van.Ha tudom pl clostys kezeles akkor en sem kivanom mert akkor bennem van a muszaly erzes.

A nok tobbsege arra van bealitva hogy peteereskor kivanja a sexet,igy szuletnek a spontan babak.A noi szervezet tudja hogy mikor kell egyutt lenni hogy utod legyen.

2009. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés alatt egyre nő az ösztrogénszint, és a maximumát ovulációkor éri el. Ovu után csökken az ösztrogénszint és a progeszteron lép a helyébe. A nemi vágy mértéke (és a nedvesedés mértéke is) általában az ösztrogénszinttel hozható összefüggésbe: ha sok az ösztrogén, akkor nagy a nemi vágy, gyorsan és bőven nedvesedik a nő, vérbőbbek és ezért érzékenyebbek a nemi szervek, könnyebben jön az orgazmus.


Nálam is így van. Ciklus felénél megveszek a szexért, éjjel-nappal azt csinálnám, a vérzés előtti másfél hétben meg jól megvagyok nélküle, nem különösebben hiányzik, inkább csak az összebújás.


Nem értek hozzá, így csak a véleményemet tudom mondani: vagy te vagy a szabályt erősítő kivétel, és fordítva működsz, mint a többség, vagy tényleg valami baj lehet a hormonjaiddal.


Nem vezetsz hőgörbét? Abból sok minden kiderülne a hormonszintedről. Minél magasabb az ösztrogén, annál alacsonyabb a reggeli alaphő, és minél magasabb a progeszteron, annál magasabb a reggeli alaphő. Ennek a két hormonnak a finom egyensúlya mindenképpen kell a teherbeeséshez: félidőben magas ösztrogénszint kell (alacsony hő), hogy a tüszőből kiszabaduljon a pete, utána meg alacsony ösztrogén és magas progeszteron kell (hirtelen felugró és fenn maradó hő), hogy kialakuljon a vastag méhnyálkahártya a beágyazódáshoz.

2009. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
húú én is az ellenkezőjét szoktam tapasztalni h majd meg veszek egy kis hancúrért
2009. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nálam általában az van, hogy peteéréskor erős fájdalmaim vannak, amik egész hasfalra kiterjednek. (valószínű, hogy az endometriózis miatt). Úgyhogy akkor szerintem bele is halnék egy szeretkezésbe...
2009. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!