Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy estem teherbe hogy...

Ha úgy estem teherbe hogy minden másnap együtt voltunk akkor a lány vagy a fiú esélyesebb?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát erre csak a Mindenható tudhatná a választ. Az ég világon szerintem semmi köze a nemek alakulásához. A szerencse kérdése, melyik spermium ér célba hamarabb: az X vagy az Y tartalmú.
2008. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sajnos semmi köze hozzá..
2008. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem tudom, csak azt tudom, hogy Czeizel (remélem jól írtam) genetikusnak van egy tudományos elmélete ami nagyon nagy százalékban bejöhet és az igenis függ attól, hogy mikor van az ember együtt a párjával. Ha rákeresel az interneten biztos megtalálod.
2008. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányt szeretnétek, akkor a peteérés előtt 1 vagy 2 nappal szeretkezzetek, ha fiút, akkor a peteérés napján. Persze nincs olyan módszer, ami 100%-os... :-))
2008. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%-50%
2008. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok! No igen ez a lényeg amit ez előttem szóló írt. A lányok (X)lassabbak, de tovább élnek, a fiúk (y) gyorsak de hamarabb "elhalnak", ez a lényeg. Csak tudni kell a peteérés "pontos"időpontját, ami nehéz. Plusz van valami hüvelyöblítéses dolog is ezt is az a genetikus mondta, de ezt már tényleg nem tudom pontosan, utána kell nézni.
2008. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit az előttem válaszoló leírt,nekem mind a 3 gyerekemnél bejött:)))E recept alapján készültek.

Üdv

2008. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na,a 4-ik válaszoló,mert látom közben írtak:))
2008. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött, mi a 16.napon hoztuk össze a bébit (28 napos ciklus, óramű pontossággal.:) ), és akkor pöcse van mint.... :)
2008. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hüvelyöblítéssel kapcsolatban:Ha ecetes vízzel öblítessz,akkor lány lesz,ha szódabikarbónás vízzel,akkor pedig fiú!Állítólag!
2008. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!