Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérésem? Vagy csak...

Lehet peteérésem? Vagy csak eltolódott?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alul működés miatt 33 naposak lettek a ciklusaim!Félidőben volt tojásfehérje szerű folyásom,ami 3 napig tartott!Akkor ugye az volt az ovuláció?Az utána lévő idő húzódik!De akkor van peteérésem,normális időben???Azt olvastam sok helyen,hogy az ilyen hosszú ciklusnál nincs pé!!!
2009. jún. 9. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Doki uh-al nyomon tudja követni a pé-t! Nincs hőgörbéd?
2009. jún. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs!De ez eddig mindig(4 hónapja)így volt!A mensim utána megjön!De ez pé most megfogott engem:)!
2009. jún. 9. 06:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor nem volt pé-m nem is jött meg.Norcolutot kaptam.
2009. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a dokimmal figyeltük ultrahanggal ezt a ciklusomat. A 23. napon volt tüszőrepedésem, pedig a hőm már 3 napja lent volt akkor! Nekem is pm alulműködése van, de nem szedek rá semmit, mert végülis van pé és tüszőrepedés is, csak később. 35-42 naposak a ciklusaim. Tehát biztosan van (ha nem is mindig) mindkettő akkor is, ha ilyen gond áll fenn :)
2009. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, en 42 napos ciklussal lettem babas. A ciklusaim sosem voltak rovidebbek mint 32 nap es megis sikerult mar a masodik honapban minden segitseg nelkul. Csak kesobb van peteeresed. A nagyon rossz benne az, hogy ilyen hosszu ciklusnal sokaig kell varni a pe-re meg arra, hogy tesztelhessunk vegre.:( Nekem annak idejen a 42 nap orokkevalosagnak tunt es mas mar a masodik pe-en is tulvolt. :) Pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pm alulműködésem van de én szedek rá gyógyszert!Az orvos is azt mondta mind a nődoki mind az endonkrin,hogy kell mert ez a betegség nagyon befolyásolja a teherbeesést na meg persze nem lehet elhanyagolni mert okozhat más problémát is!Nekem szerintem most kezd beállni tőle a ciklusom mert eddig 32-34 naposak voltak a ciklusaim és most 28 napra jött meg.

De szerintem azért mert valakinek hosszabb a ciklusa nem 28 napos attól függetlenűl lehet pé csak nem a 14 napon hanem később.

2009. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig 28 napos volt,csak most 4 hónapja rendszertelen,úgy vették észre az alul működést!A folyás ugyanúgy a 15 napon volt,mint eddig!Augusztusra kaptam időpontot az endokrinológiára így addig még nem akarunk próbálkozni!Köszi a válaszokat mindenkinek! :) további szép napot
2009. jún. 10. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!