Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 31. -ére nem vártam....

Május 31. -ére nem vártam. Nem jött meg, de most teszteltem és negatív lett! Most baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim első napja május 1. volt! Nem tudtunk reggelig várni és most teszteltem, sajnos csak egy csíkos :-( Néha furán bizsereg a méhem, ezt 2-3 hete érzem...mensinek semmi jele. Nagyon fel van puffadva a hasam és a hőm is 37 körüli folyamatosan! Érdemes pár nap múlva tesztelnem? Ha nem baba, mitől lehet, hogy nem jön meg? Járt már valaki úgy, hogy negatív teszt ellenére terhes volt? Légyszi írjatok, el vagyunk kenődve ... :-(
2009. jún. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A b.nőmnek csak a 3.teszt mutatta ki...szóval bármi lehet:)Ne add fel,én a te helyedben még várnék vagy 2 napot...

Én anno a késés 4.napján teszteltem először,persze +lett:)

drukkolok neked!!!!

2009. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Két nap múélva tesztelj újra, majd kiderül.
2009. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mióta próbálkoztok?

múlt hónapban 10 nap késés után megjött.

de most is 1-jére nem vártam és nem is jött.

tesztelni holnap fogok, 1.5 hete nega lett.

2009. jún. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az első hónapunk (januárban volt missed ab). Amúgy késöbb rápillantottunk a tesztre, csak úgy kíváncsiságból és halvány +! Úgyhogy már bánom, hogy nem vártunk reggelig ... de pár nap múlva reggeli elsőből csinálok még egyet! Lehet, h csak lassabban termelődik a hcg és sokat is iszom egy nap... :-) Még soha nem késett a mensim!! :-) 30-31 naposak a ciklusaim ... reménykedünk! Van még sorstársam?
2009. jún. 9. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sajnos megjött az előbb,igaz még kevés,talán legközelebb....(utolsó hozzászóló)
2009. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnálom, h megjött ... tudod, majd talán a következő hónap meghozza a pici babátokat! Fel a fejjel!! :-)
2009. jún. 9. 13:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik, nekem is meg fog jönni ... ma reggelre ici pici rózsaszínes folyás ... tegnap egy csepp barna pötty du. ... ebből mensi lesz. Azt viszont nem rétem, mitől késhetett ennyit!!!??? Ez aggaszt egy kicsit, mert eléggé jól szokott működni a szervezetem ... nagyon bíztam a teákban is, de nem-e az kavart be?! Májusban kezdtem a cickafark-palástfű teát inni .... na remélem meglesz rendesen pár napig, aztán új hónap, új esélyek :-)
2009. jún. 10. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!