Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek a tünetek?...

Mitől lehetnek a tünetek? Talán mégis?

Figyelt kérdés
Leírom a tüneteim annak ellenére, hogy megvolt a mensim, de rövidebb volt. Utána kezdett el feszülni a mellem és azóta is tart. Már nagyobb az udvara, és az egyik sötétebb mint a másik. Fájnak a mirigyek benne, de nem vészes. A köldökömnél vagy 2 napig nagyon fájt, most már a középen de inkább bal oldal felé húzódik. Szédülök elég sokat, nagy az étvágyam. Néha gyomorégésem van, de nem vészes az sem. Szélesedett a csípőm is. Férjem szerint híztam egy kicsit, és a mellem nagyobb egy picit. Holnap megyek dokihoz, mert nem értem mi lehet. Tesztek reggel csinálok, de félek hogy negatív lesz. Lehet hogy késői baba lenne? Vagy nem tudom.
2009. jún. 8. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szia ne félj a nega tesztől tudom h nagyon rossz(én is voltam már így) de fogd fel úgy h új hónap új remények, sajnálom nem tudok jobbat mondani
2009. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt a mensid? Van ún. beágyazódásos vérzés, biztos hallottál róla. Nekem 3 napig tartott, elég sok is volt, azt hittem megjött. Igaz, inkább alvadt vér volt, ezt hívják itt "barnázás"-nak?
2009. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A mensim 2 napos volt nem volt darabos olyan volt mint szokott csak rövidebb.

Nem tudom mit gondoljak, mert ahogy múlt el rá egy hétre jöttek a tünetek.

2009. jún. 8. 19:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És te most babát vársz vagy nem?
2009. jún. 8. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Már meg is szültem. 1 éves.
2009. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!