Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt voltunk együtt/5.nap/,egy hete és tegnap óta feszül a mellem és szurkál a hasam,a teszt még korai lenne.Szerintetek?
2009. jún. 8. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Huhh hát, ha nem várod a kisbabát, akkor könnyen produkálhatsz terhességi tüneteket ijedtségből illetve ha nagyon várod, akkor is, szerintem ezek még nagyon korai tünetek terhestüneteknek, nameg menstruáció alatt voltatok együtt. Nem tudom mihez kell drukkolni, úgyhogy csak simán drukkolok :)
2009. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

igen, korai a teszt, minmum két hét kell neki szeretkezés után, de a kvöetkező menstruáció késése után pár nappal szoktak tezstelni. kb 3-5 napig életképes a sperma, ezalatt ha ovlt peteérés, akkor bármikor találkozhatnak az ivarsejtek, mikor megtörténik az ovuláció szépen lassan levándorol a méhbe, és beágyazódik, csak utána termeli a hcg-t, mai kimutatható a tesztből. Várj még egy hetet. És reggel tesztelj!

A HCG től szokott inkább feszülni a mell, és akkor a legmagasabb a progreszteron és a prolaktin női nemi hormonok, a terhesség elején már nőhet a mell, de pár nap szex után elég fura lenne ezeket a tüneteket a terhességre fogni. Ennyi idősen még nem számít igaznak a terhesség, bár lehet h már visszafordíthatatlan, ettől függetlenül még nem zárja ki a terhesség lehetőségét. Teszt aztán majd orvos. Peteérést maga az orgazmus is kiválthat, tehát a hónap bármely szakaszában is lehet akár teherbe esni, akkoris ha menzi közben vérzel.

2009. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tüszőrepedés félidőben. Na, állítólag ha van orgazmus, akkor is lehet spontán tüszőrepedés. Ezért van, hogy valaki teherbe esik akkor is, ha épp nem középidőben vannak együtt. Viszont a beágyazódás a közösüléstől számított 7-10 nap. Csak utána 4-5 nap múlva kezdődnek termelődni a terheshormonok. Előtte a világon semmit nem érzel. A legkorábbi tünet lehet a beágyazódásos vérzés, de ez sem mindenkinek van. Úgyhogy aki korábban érez tüneteket, az vagy bemeséli magának, vagy más baja van.

Én konkrétan 5 hetes terhes koromig semmit a világon nem éreztem.

2009. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
úgy érzem menzi közben szeretkeztek. Bár a vége fele, vagy közvetlen utána naqgyobb az esélye a babára, mintha még két három napot vérzel, mert az tuti kimosná a spermákat, ha meg nem akarsz terhes lenni, akkor szex után van a 72 órás tabi, ha nem védekeztek.
2009. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de most inkább ahhoz,hogy ne legyek az,mert most töltötte a 8hót a babóm,úgyhogy még korai lenne sztem.
2009. jún. 8. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyanigy (menses 5. napján) lettem terhes, és két gyönyörü ikerfiunk lett (egypetéjüek). Az orvosunk szerint az orgazmus váltotta ki a tüszörepedést.

Természetesen ez nem jeletni,hogy náld is igy kell, hogy legyen - de lehetséges.

2009. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!