Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 26-án jött meg 5 napig...

Május 26-án jött meg 5 napig tartott. 06 05-én a 10 napon csináltam az elsö ovu tesztet nagyon halvány volt a második csik. 06 7-én csináltam a második ovu tesztet a második csik még halványabb lett?

Figyelt kérdés
Ma 06 8- án csináltam a 3. ovu tesztet ma meg még halványan sincs második csik. Lehet hogy már volt peteérésem 5.-ke elött?
2009. jún. 8. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

álltalában 14. napon van tüszörepedés. az ovu teszt 2 napig pozitiv, és mikor elsö neg teszt van akkor megvolt a tsüzörepedés.

sztem nem volt még pé-d ma csak a 13. napon vagy. asszem.

2009. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is éppen 06.05-én csináltam az első ovu tesztet, és a következőt 06.07-én. 5-én a 12-ik napon voltam, de nem mutatott semmit, aztán a vasárnapi már látszott. Szerintem ugyanolyan erős volt, de férjem szerint nem. A mai pedig szerintem haloványabb. Szóval én is összevagyok zavarodva. Ma vagyok a 15-ik napon. Clostit szedek, de szerintem még nem volt ovulációm, mert nagyon feszít a petefészkem. Múlt hónapban is a 19-ik napon volt. De holnap mennem kell dokihoz, uh-ra. Na majd kiderül. Kiváncsi vagyok holnap mit mutat a teszt. Majd írd meg Te is. :)
2009. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
válasz az elsö komentre ma a 14 napom van
2009. jún. 8. 19:44
 4/9 A kérdező kommentje:
de akár hogy is akkor sem értem az egészet 2 napig halvány de látható a mai meg 1 csík ma elméletileg erősödni kellet volna a csíknak nem eltüni.
2009. jún. 8. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mikor csináltad a tesztet? Reggel, vagy délután? Mert az sem mindegy. Meg azt olvastam, hogy elötte kb2 órával nem jó folyadékot inni.
2009. jún. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
délután 4 és 5 között (folyadék nagyon kevés)
2009. jún. 9. 06:31
 7/9 A kérdező kommentje:
ma is megcsináltam az ovu tesztet ma látható a csík bár halványabb a kontrolcsiknál
2009. jún. 9. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Tegnap voltam dokinál és azt mondta, hogy megrepedt a tüsző. És, hogy hétvégén. Tehát amikor ugyanolyan erősnek láttam vasárnap(06.07-én), akkor volt jó. Na remélem akkor nem maradtunk le semmiről, mert szombat kora este és utána pedig hétfőn délután akcióztunk a férjemmel, mert annyi helyen olvastam, hogy 2 naponta a jó.
2009. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön. (Ha sikerül a babó ird majd meg)
2009. jún. 10. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!