Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet a negatív tesztet...

Hogyan lehet a negatív tesztet megélni?

Figyelt kérdés
Pár napja csináltam,de negatív lett.Pedig volt pár tünetem,amiből azt gondoltam hogy baba,de lehet h csak beképzeltem,mert már annyira szeretnénk.Igaz még csak a második hónapja próbálkozunk.de olyan szomorú vagyok.
2009. jún. 8. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én 29 honapja negativot tsztelek, a legrosszabb az elsö 4 honap volt, azota kiderült hgy baj van a párommal igy sem könnyü megélni, de rosszabb lenne ha nem tudnám az okát.
2009. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Ez olyan igazságtalanság !Aki nem szeretne babát,annak persze egyből összejön,aki meg szeretne anak meg nem.Miért van ez?!
2009. jún. 8. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos az élet nem mindíg igazságos de ne aggódj és ne arra gondolj másnak miért megy olyan könnyen az nem segít csak hátráltat ha hergeled magad!!!Én is nagyon sok egy csíkot láttam már és mindíg lesúlyt ezért nem is kapkodom el!Most 10-re nem várom de addig nem is tesztelek majd esetleg másnap reggel ha még kell!Nem szabad sietni a teszteléssel mert ha esteleg azért egy csík mert korán volt feleslegesen törsz le!Várd meg a mensi idelyét és ha meg is jön már kezdheted számolni a következő esélyes hónapot ami új reményt ad mert ugye minden hónap esélyes!!!Kitartás!!!
2009. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehezen!!!Tegnap elvetéltem!!!Sztem én voltam a világ legboldogabb embere!!!Most meg csak sírok és sírok!!!Amugy 5 hetes voltam!!!DE LEGALÁBB TUDOM HOGY LEHETEK TERHES!!!
2009. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kitartás nektek is !!
2009. jún. 8. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt amikor még nem is volt tervben baba olvastam egy cikket. A petevezeték elzáródástól a lombik-programon keresztül az örökbefogadásig minden benne volt, hogy mi miért van és hogyan kezelik, mi a megoldás. Az utolsó oldalon az örökbefogadásnál egy anyuka állt fehér pöttyös piros labdával a kezében amit egy kisfiúnak nyújtott át. Soha nem felejtem el azt a képet. Akkor azt gondoltam, ha nekem az a sors adatik, hogy olyan gyermeket szeressek akit más eldobott, akit nem szeret senki, aki szintúgy szeretné, hogy legyen Anyukája akkor büszkén fogom vállalni azt. Ne keseredj el! Még nagyon korai!
2009. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad lekonyulni, amint megjön, szépen el kell kezdeni azon agyalni, hogy ebben a hónapban szép, egészséges tüszők érjenek, jól érezze magát az ember és tudom, elcsépelt, de új hónap, új esélyek. Nekem még csak 3 negatív tesztem volt, de több mint egy éve próbálkozunk. Egy pozitív se volt még soha, csak álmomban láttam olyat. :(
2009. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves szavakat.Megprobálok nem a babára gondolni,és majd jön amikor eljön az ideje.
2009. jún. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!