Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ízületi fájdalom lehet baba...

Ízületi fájdalom lehet baba miatt?

Figyelt kérdés
Én írtam nemrég az egytized fokos hőleesést.Én 16-ra nem várom. Ma már annyira fájtak az ízületeim, hogy szinte sírhatnékom van. Viszont nagyobb étvágyam nincs.Sőt szinte mindentől undorodom. Leülök enni, hogy hűha de éhes vagyok és néhány falat után rosszul vagyok az egésztől. Mellette lufis vagyok ismét(mint néhány napja), szinte a rekeszizmom aljáig érzem hogy feszít. Mi lehet ez?
2008. ápr. 10. 13:55
 1/4 anonim válasza:
Szia! Lehet baba is, de nem erőltetted meg magad véletlenül?? lehet izomláz, szerintem tesztelj! mert szerintem babóca
2008. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanazt csinálom, mint eddig, sőt inkább többet pihenek...
2008. ápr. 10. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is igy volt mind nálad!Nagyon fájtak az izületeim,nem tudtam mitől,és kiderült babás vagyok.Úgyan ezek a tüneteim voltak mind neked.Melleid fájnak?Tesztelj,és akkor kiderül babás-e vagy!Drukkolok!
2008. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az a melleim abszolút nem fájnak, pedig a ciklusomban ilyenkor már szokott. Talán egy minimális égő érzésem van.
2008. ápr. 10. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!