Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 12-re? Tünetek?...

Ki nem várja 12-re? Tünetek? Teszt? Valami?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nem várom. Viszont tiszta takony vagyok és egy kicsit most a fejem is fáj. Sőt, valamelyik este lázas is voltam. A teszt szerint 152. De most tök jól süt a nap.
2009. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
152? milyen teszt? mi ez a szám?
2009. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt én sem értem:)
2009. jún. 8. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
En 12-re nem varom. Sajnos sok tunetem nincs. A melleim egy picit fajnak de nekem mensikor is szokott fajni igy nem merem beleelni magam. Viszont a szagokat nagyon erdekesen erzem. Pl otthon nem tudok kimenni a kertbe mert olyan fura idegesito szagot erzek. Erdekes mert eddig sosem volt ez gond. Ferjem nem erez semmit azt mondja minden ugyan olyan mint regen. :) Na persze lehet ez nem babas tunet, nem elem bele magam csak csendben remenykedem. Tesztelni csak penteken reggel fogok elso vizeletbol. Remelem kibirom addig. :) Ovulacios tesztet hasznaltam es a teszt majus 29-en volt eros pozitiv es 30-dikan mar negativ. Nallad vannak valami tunetek? Mikor tesztelsz?
2009. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én émelygek, de nem hánytam. A mellbimbóm érzékeny egy kicsit, és hasmenésem volt, ami nem tom, h. összefügg-e vele. Nehezen bírom kivárni, mert csütörtökön szigorlat, és nem bírok tanulni:(
2009. jún. 8. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
14:09-es vagyok. Ne is mond, olyan lassan telik az ido. en meg a munkahelyemen vagyok de en sem tudok az egvialagon semmire koncentralni. Szerencsere ma laza napom van. :) Nagyon lassan telik az ido de mar csak 4 reggel van pentekig es a 4-en tesztelek. Van otthon egy tesztem de nem merem megcsinalni mert felek nagyon a csalodastol. Volt benne mar reszem parszor. Fel eve probalkozunk. Az emelyges az jo tunet. :) Nekem a fejfajastol vannak remalmaim mert nallam az mindig mensit jelent. Ha reggel fejfajassal ebredek, tudom, hogy aznap vagy masnap megjon a nemvart. Kivanom neked, hogy pozitivat tesztelj!!
2009. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem sierül!Kitartást nekünk!Fejfájásmentes pozitív tesztet kívánok! Majd írj, hogy mi lett:)
2009. jún. 8. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Termeszetesen majd jelentkezem pentek reggel de ha kozben valami tunetet fedezek fel akkor irok. :) El is mentem magamnak a kerdest. Megy a drukk es te is majd ird meg mi lett.
2009. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nallam pozitiv a teszt! :) Tegnap reggel csinaltam egy 10-es erzekenysegut ami nagyon halvany volt. Ma reggel megismeteltem egy Clearblue-val es az meg eros pozitiv. Remelem, hogy csutortokon minden rendben volt a szigorlaton es tudtal koncentralni. Mikor tesztelsz? Majd ird meg az eredmenyt, szoritok neked!!!
2009. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Gyógyulok és a fejem sem fáj már. Viszont most mértem, 147 lett, kicsit csökkent. Biztos nem figyeltem eléggé.
2009. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!