Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik márc.5-6ra nem várják...

Akik márc.5-6ra nem várják hogy álltok? Teszt? Tünetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én márc.2-re nem vártam, teszteltem, de sajnos negatívat. :(

De azóta sem jött meg, így ismétlek majd más tessztel.

2011. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én márc.6 ra nem vártam azaz tegnapra. Tegnap is ma is teszteltem reggel, negatívat X-epill tesztel. Mamegyek veszek egy másikfajtát amit holnap majd megcsinálok, eddig még csak egyszer fordult elő, hogy nem jött meg időbe, de annak eredménye még mélyen alszik a máik szobába. 16 hónapos gyönyörű kislány. Most próbálkozunk a kistesóval, remélem össze is jön. Mindjárt megjön érzés az össz tünetem, meg a hátfájás. Kedves kérdező és Nálad kedves kérdező mi a helyzet?
2011. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem szombaton kellett volna megjönnie,illetve nem megjönnie,és nem jött.Még nem várt előtt 3 nappal csináltam x-epillel negatívat.Legközelebb szerdán tesztelek,ha addig nem jön meg.Nekem a derekam fáj nagyon,meg a far csontomba nyilall.Tegnap folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt,meg görcsölgetett a hasam alja,szurkálódott.
2011. márc. 7. 08:24
 4/8 anonim ***** válasza:
08:11-es vagyok , szerintem az x-epil teszt nem ér az égvilágon semmit, vegyél másik tesztet, én is így tettem és fél 12-kor meg is csináltam Instant -View a neve, ez volt csak a gyógyszertárban és ami a lényeg pozitv lett aminek nagyon örülök.
2011. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj de szuper!Gratulálok.Mi is a másodikat szeretnénk,nagyon rossz egyedül a kicsi lányomnak,2 éves,8 hónapja próbálkozunk a kis tesóval.Veszek akkor egy másik tesztet és megcsinálom.
2011. márc. 7. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3 hónapban sikerült, nagyon örülünk. Majd írd meg légyszi mi lett az eredmény, addig is drukkolok Neked a két csíkért :)
2011. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem másik tesztet és POZITÍV lett!Annyira boldog vagyok.Már egy éve próbálkozunk a kistesóval és azt hittem hogy sose fog már sikerülni.Nagyon szorítok mindenkinek hogy sikerüljön,tudom milyen átélni,várakozni,csalódni.Nem várt után 6 nappal mutatta ki a pozitívat.
2011. márc. 9. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon gratulálok! Boldog és problémamentes babavárást!

:)

2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!