Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárt, hogy végre babás legyek?

Kizárt, hogy végre babás legyek?

Figyelt kérdés

Febr. elején voltam endokrinológusnál,mert van hogy nincs peteérésem és mensim se.Akkor kiderült,hogy mind2 petefészkemben van ciszta.Azóta megjött és kicsit több napig is volt meg.Mondta a doki,h felszívódhat a menszeszel.Közben elküldött hormon vérvételre.Annak az eredményét még nem tudtam visszavinni.Kiderült,hogy az ösztrogén hormonom magas(februári vérvétel).Az előbb csináltam ovutesztet és pozitív lett.Apával elkapjuk magunkat ma és holnap is.De merjek reménykedni?Januárban ezek az eredményeim lettek:


Glükóz 3,9 mmol/L 3,5 - 6,1

Antinukleáris antitest (ANA) Negatív

TSH 3,130 mIU/L 0,400 - 4,000

Anti-TPO 0,7 U/mL 0,0 - 9,0

Progeszteron: 3,8 nmol/L

follikuláris fázis : 0,98 - 4,83 nmol/l

luteális fázis : 16,40 - 59,02 nmol/l

posztmenopauza : <0,25 - 2,48 nmol/l

I.trimeszter : 15,04 - 161,35 nmol/l

II. trimeszter : 61,72 - 144,05 nmol/l

Inzulin 2,5 mIU/L 1,9 - 23,0

HOMA-IR 0,4 - 4,4


2012. márc. 2. 13:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A januári aminek az értékeit kiírtam az a 19.napi vérvétel volt.Amit legutobb az szintén abban a ciklusban az a 64. napon.De sajnos már megint nem repedt meg a tüszőm,hiába reménykedtem:( itt a görbém: [link]

Annyira el vagyok keseredve:( Nem értem miért csinálja ezt a szervezetem....

2012. márc. 4. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!