Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

hónaljban mérem és elég furcsa

már négy napja maszatolok mitől lehet?

iszom a palástfű teát is

[link]


2009. jún. 8. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen a ciklusod?

Lehet pajzsmirigy alulműködésed van vagy vas és folsav hiányod.Szerintem túl alacsony a hőd.Mindenkép beszélj erről nődokival vagy a háziorvosoddal.Nekem akkor volt ilyen alacsony a hőm mikor nagyon komoly vashiányom volt ami már majdnem vérszegénységbe csapott át.De ezt mindenkép labor vizsgálattal lehet kideríteni. A maszatolás leginkább sárgatest elégtelenségre utal.

2009. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem lenne gond a gorbeddel, csak az a baj hogy honaljban mered, es ezert is alacsony a hod. Nem jo honaljban merni, mert belso hot kell merni, vagy szajban, huvelyben vagy vegbelben. Remelem tudtam segiteni!
2009. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanakkor kezdödött a ciklusod,mint az enyém,probáltam összehasonlitani,és látom,h neked is pont ma esett ugyanannyit,mint nekem.Mikorra nem várod?
2009. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hónaaljban mérve elég labilis értékeket kap az ember!!!!!! Inkább mérd nyelv alatt az biztosabb eredménnyel szolgál. Minden reggel ugyanabban az időben +/- 20 perc felkelés előtt!! Az én nődokim ezt javasolta és minden internetes oldal ahol ezzel foglalkoznak ezt ajánlja!!
2009. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú, nekem is ilyesfajta esés volt a legmagasabb hő után, bár visszaemelkedett cikk-cakkban, de erre már megmondta az orvos, hogy nem fog összejönni (sárgatest elégtelenség).

Meg is jött.

2009. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak: szedsz valamit a sárgatest elégtelenségedre?
2009. jún. 8. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

15:02 vagyok:

Próbálja az orvos rendbehozni, ami a múlt hónapban Utrogestannal (progeszteron) történt a ciklus második felében. Helyre próbálja tenni a peteérésemet, legyen tüszőrepedés és ha ez mind rendben megy, akkor van értelme a sárgatest elégtelenséget feljavítani valamilyen progeszteron gyógyszerrel.

Lehet esetleg Barátcserje kapszula (homeop. szer), lehet Mastodynon kúra, mindkettő egész ciklusos szedegetés stb.

2009. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. jún. 9. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!