Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este nagyon nyomott a...

Tegnap este nagyon nyomott a petefészkem. olyan mintha nehezék lenne a jobb oldali petef. -men. lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,de semmi sem biztos.Nekem is ilyen tünetem volt,írták is itt,h nagyon jó jel,biztos baba lesz,de sajna megjött.Szóval inkább várj türelemmel és még ne éld bele magad.
2008. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez már több mint két hete de tegnap este jóval erősebbnek tünt ez a nyomásérzés.nem élem bele magam de csak hétfőn kell megjönnie.menszesz előtt mindig van fehérfolyásom most viszont nincs.
2008. ápr. 10. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem is ugyanez a tünetem van, kiegészítve annyival, hogy émelygek is egész nap.

jövőhéten szerdán kellene megjönnie, fogalmam sincs,hogy ez annak a jele, vagy mert babánk lesz.

2008. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nincs émelygésem sem cici fájásom.az viszont feltűnt hogy jóval többet eszek és nagyon ingerült lettem.a derekam és a petefészkem fájdogál.
2008. ápr. 10. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet baba! Nekem is ugyanez volt+fájt mellem és puffadt voltam és nem is jött meg, rá egy hétre csináltam tesztet + lett. Jövő héten megyek először dokihoz!

Remélem nálad is ez lesz!

2008. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!