Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbéme...

Légyszi nézzétek meg a görbémet, minden adattal együtt!?

Figyelt kérdés

[link]

Nem hiszem el,hogy 3 pozitív teszt után ,most hogy lett negatív.Valaki tudna választ adni rá?Ma megyek laborba,de ott is csak vizeletet vizsgálnak.Pénteken voltam dokinál,de nem látott semmit.Május 5.-én mensiztem utoljára,és június 2.-án nem kellett megjönnie.Eddig nincs is semmi.

Kérlek segítsetek!!!Köszönöm.


2009. jún. 8. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, a bolti tesztek 99%-os pontossága azt jelenti (valahol olvastam), hogy 100-ból 99-szer azt mutatják, mint a sokkal pontosabb labori tesztek. Lehet, hogy pont kifogtad azt az egyet. A doki persze, hogy még nem látott semmit. Nyugi, a hőd is szép magas, és még nem is pecsételsz. Szerintem ott van az a baba.
2009. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de a hőingadozás is aggaszt!!!
2009. jún. 8. 06:51
 3/6 A kérdező kommentje:

Normális,hogy ilyen "fűrészfogas"???

Első gyereknél nem méregettem a hőt,nem teszteltem 2 naponta,de most annyira parázok...

2009. jún. 8. 06:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi ciklusaid nem voltak ilyen fűrészfogasak? Mert ha igen, akkor szerintem nem gáz. Persze, ha ez az 1. ciklus, hogy hőmérőzöl, akkor nem tudhatod.

Bemásoltam neked onnan, ahol vezetem a görbém. Csak hogy láss még egy fűrészfogasat.

[link]

2009. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanakkor és ugyanúgy mérted a hődet, akkor szerintem már nincs baba. A luteális szakszban nem lehet ekkora hő esés baba mellett. Szerintem megtörtént a fogantatás, de valami miatt nem fejlődött tovább a terhesség. Ha így van akkor kicsit késve erősebb formában, darabosan fog megjönni. Sok ilyen van, csak mivel sokan nem tesztelnek korán ezért nem derül ki. A terhesség felszívódása után még pár napig + a teszt, majd negatívvá válik. Én pár hónapja voltam terhes és nekem nem maradt meg, felszívódott a baba de csak 9 hetesen. Az orvos szerint minden 5-6 terhesség így végződik. De így legközelebb nagyobb eséllyel indulsz a terhességnek, ha most az voltál.

Persze az is lehet, hogy a teszt volt rossz, de akkor általában a controll csík sem látszik.

2009. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nagyon nem szeretném,ha ez a terhesség most nem lenne már meg.Nagyon szeretnénk babát,mondjuk még csak most kezdtünk próbálkozni.Tudom nagyon sok párnak évekbe telik,de én nem szeretném az ő táborukat erősíteni.
2009. jún. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!