Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Meg eshet hogy 31-1-én volt pé-m akkor együtt is voltunk a párommal.2 napja késik a mensim,és semmi előjele,hogy megjönne.Mikor mutatja már ki a teszt,ha terhes vagyok?Ha Szerdán reggel csinálok az kimutatja már?
2009. jún. 7. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha szabályos a ciklusod és félidőben van a peteérésed, akkor már ki kell hogy mutassa. Reggeli vizeletből csinált, mert abban van a legnagyobb koncentrátumban a HCG. De extraérzékenységűt

tesztet vegyél. Nekem a nemvárt előtt 1-2 nappal kimutatta elég egyértelműen mindkét babámnál.

Sok sikert.

18 hetes kismami és 2,5 éves kicsifiú anyuja

2009. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzás után kb. két héttel mutathat valamit a teszt. Ha valóban 31-e körül volt a peteérésed akkor még várhatsz egy kicsit a teszteléssel.
2009. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Bocsi, a dátum felett elsiklottam. Tehát akkor a 2. válaszolónak van igaza. 12-14 nap biztos kell az elegendő HCG-hez. Jövő hét közepe, vége fele esélyes lehet a dolog.
2009. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha 31-1-én volt pé-d,akkor hogyan késhet 2 napja?

Ma 7-e van még csak.Vagy nem akkor volt pé-d,vagy 13-15 körül kell megjönnie kb,illetve nem kell.

A tesztek a beágyazódás után mutatják ki a terhességet,mert akkor kezd termelődni a HCG hormon,ami a fogamzástól számítva min 10-14 nap.

2009. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz egy tesztet, ha terhes vagy kimutatja szerintem, nekem két napot késett, és csak egyszer voltunk együtt a férjemmmel a 14. napon, és kimutatta rögtön a teszt 16 napos terhesen.Lányom azüta 15 hónapos.:)))
2009. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-én kellett volna megjönnie, a ciklusaim 27-28 naposak,és az ovu tesztel 31.-én volt pozitív.Múlthónapban is későn volt pé-m.Akkor ha holnapi teszt esetleg még nem mutatná ki akkor még ne keseredjek el.Ugye?!

Köszi a válaszokat.

2009. jún. 8. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 18-ra nem várom. A ciklusaim 30 naposak, és én is 31. és 4. között voltam termékeny. Én 16-án tesztelek. Addig nem biztos, hogy kimutatja.
2009. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már az ovutesztnek se hiszek. Szóval neked pozitív volt 31-én... Nekem egész ciklusom alatt negatív volt, elhasználtam nagyon sokat, fel is voltam készülve,hogy nincs peteérésem a hónapban, és most babás vagyok. Szóval ennyit az ovutesztről.
2009. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

09,45-nek igaza van.

Az ovu tesztek nem megbízhatóak.Figyeld magad a tested jelzéseit,hogy mikor van pé-d,az a legbiztosabb.Én mindig tudom a ciklusomtól függetlenül mikor van pé-m.Van,hogy egy hónapban 2x is tapasztalom,igaz ez nagyon ritka.

Vannak tünetei,pl:tojásfehérje szerű nyák távozik,lehetnek enyhe mensi szerű görcsök,érezhetsz bizsergést a melledben...stb..de a legbiztosabb jele a nyák távozása.Én mindhárom gyerekemmel így számoltam ki a fogamzást,még a nemüket is így befolyásoltuk.3-ból 3x jött be amit szerettünk volna.

Sok sikert nektek is.

Ja,és ha valóban 31 körül volt pé-d,akkor nem érdemes még tesztelned,majd 14-18 körül.

2009. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késés után kimutatta a teszt. 25ös érzékenységű tesztet kell venned!
2011. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!