Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előnedvben mindig feltétlen...

Az előnedvben mindig feltétlenül van sperma?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, csak lehet benne, de általában szokott, főleg azoknál, akik nem szeretnének még babát. Elég nagy arányban tartalmaz spermiumokat, de azért annyira nem biztonságtalan így a szex, régen sem voltak óvszerek és gyógyszerek és nem volt 200 gyerek, de sosem lehet tudni, nagyon sokan esnek így teherbe. Remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sohase maradtam terhes előváladéktól 15 év alatt.

A hugom se 10 év alatt egy férfitől sem.

2009. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egyébként azért érdekel mert a barátom betette gumi nélkül is pár mp-re, aztán gumi és folytattuk. Lehet ebből baj?
2009. jún. 7. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mi is évekig vigyáztunk így. Egyébként meg kb havi 5-6 nap van havonta (máshol meg azt olvastam, hogy 3), amikor egyáltalán terhes lehet egy nő.
2009. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint első válaszoló vagyok. Igen, sajnos nem lehet kizárni, hogy baj lesz belőle. Meg tudod mondani, hogy a ciklusod melyik napján történt ez, vagy hogy mennyivel menstruáció előtt, után, hány napra szokott megjönni stb. Nem hinném, hogy baj lenne, de akkor még többet kételyt ki tudok zárni, ha ezeket el tudod mondani :)
2009. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Május 20-án jött meg utoljára. Június 1-én voltunk együtt. A ciklusaim 30-32 naposak.
2009. jún. 7. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez sajnos termékeny időszak, annyira azért ne ijedj meg, nem olyan sok az esély a babára. Semmi baj sincsen, nyugodjatok meg, és a hónapban is próbálj nyugodt maradni, mert a stressztől késhet a menstruációd. Remélem nem lesz gond :)
2009. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál, köszönöm. Mégis mennyi az esély kb.?
2009. jún. 7. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kevesebb, mint 50%, sokan 50%-ot írnak a termékeny időszak miatt, de azért valljuk be régen sem volt óvszer és tabletta és mégsem voltak 20 gyerekes anyukák, holott a szexuális életüket a menstruációjuk első megjelenésekor kezdték el :) Ne félj nem hinném, hogy terhes vagy, ahhoz, hogy egy nő terhes legyen még teljes aktussal is szerencse kell,nem is kicsi, akkor ha peteéréskor együtt vannak, és minden jókor van jó helyen van rá 50-60 % esély, hogy sikerült. Ahhoz, hogy neked ez összejöjjön iszonyatosan szerencsétlennek kellene lenned, nem hiszem, hogy az vagy :)
2009. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!