Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második teszten is elé...

A második teszten is elé halvány volt a csík, de a mai a 7. nap, hogy késik, semmi jele, semmi folyás. Biztos terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is halvűány volt mind a kettő.én is 2öt csináltam. ma már egy 4 honapos baba mosolyog rám.
2009. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az vagy :) A pozitív teszt csak akkor pozitív, ha van hcg a szervezetedben az pedig terhességkor van:) Még nincs annyi, hogy sötét legyen a csík :) Semmi baj, terhes vagy :)A folyás nem vele járója a terhességnek, csak itt "divat". Még csak nem is tünet :) Gratulálok a babához :)
2009. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egy boldog várandós:-D

2009. jún. 7. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát ezt még a doki sem tudná megmondani. csinálj egy hét múlva tesztet, akkor többet fogsz látni, mert most tuti terhes vagy vagy voltál, d eilyen korai terheségnél úgy elhalhat felszívódhat a magzat hogy észre sem veszed.
2009. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Ennyire azért ne biztasd szegényt. :)

Nem lesz semmi baj! Igy kell hozzáállni!

2009. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3 nappal ezelőtt csináltam 2 tesztet, az egyik pozitiv, a másik negativ lett. Tegnap megjött a menzim:(
2009. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy az vagy, de kérlek még ne éld bele nagyon magad. Engem is bíztattak amikor így jártam az utolsó hónapban... Pedig nem is voltam terhes. A dokim elmagyarázta, hogy mi a béta HCG és mi az alfa HCG. A terhességi teszt mindkettőt kimutatja. Mindkettőt az agyalapi mirigy termeli, nálam is jelen volt az alfa HCG még a mensim körüli napokban, ami viszont a peteérésből maradt vissza (valami ilyesmi volt a magyarázat). Tehát nem is voltam terhes, a saját agyam (és valszeg a vágyaim) játszottak velem. Ha nem erősödik 2 doki is azt mondta, hogy nem vagyok és nem is voltam terhes.
2009. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13 napot késett a menzezem, sajnos, azért köszönöm a válaszokat
2009. jún. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!