Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. azt olvastam...

Babát szeretnénk. azt olvastam nemjó mindennap együtt lenni. párom viszont mindennap akarta(én is). így is lehetek babás?

Figyelt kérdés
A fogamzó képesség szempontjából ideálisnak ítélt együttlét időpontja előtt jobb, ha a házaspár 3-4 napig nem él házaséletet. Erre azért van szükség, mert a férfi szervezetben a megfelelő számú hímivarsejt termeléséhez ennyi idő szükséges. ez1baba tervezőből van.
2008. ápr. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem is, ha babát akartok akkor "bírjátok" ki h ne legyetek minden este együtt, valóban a spermák szempontjából, persze úgy is teherbe lehet esni, de csökken az esélye valamelyest, sőt ami sokaknak bevált az az ovu teszt, tesztelj egyet, és ha jó, tehát pont peteéréskor, akkor bumm bele:)szorítok nektek:)
2008. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 naponta kell dugni
2008. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj istenem,ne törődj már ilyen hülyeégekkel!Szered a párod,és szexelj annyit amennyi jól esik!Ha most azon stresszelsz,hogy hány naponta kellene,akkor mi lesz veled,ha várandós leszel,és valami változás áll be a szervezetedben,ami egyébként teljesen normális ilyenkor?Hidd el, 1-2 életvidám sperma is elég lehet a vigassághoz.(Tapasztalat..)Amúgy az extrém szituációk,nem a megzokott helyek is a spermaszám megnövekedését idézik elő.

Én úgy lettem babás,hogy a tabi után várni akartunk 3 hónapot,bitos ami biztos alapon,és megszakítáal védekeztünk.Tehát a párom nem élvezett belém,hanem az előváladékban lévő 1-2 darab sperma már meg is termékenyítette a petesejtet.

2008. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is mindennap csinaltuk..es most 8 hetesek vagyunk..
2008. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy nem jó minden nap együtt lenni!Annyit szeressétek egymást és annyiszor akárhányszor jól esik.Így leszel tutira terhes és nem úgy,ha számolgatod,hogy melyik nap lehettek együtt stb.!
2008. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!