Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a mensim....

7 napja késik a mensim. Kimutatja a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a gyógyszert, a múlt hónapban is késett 3 napot. Akkor csináltam tesztet és negatív lett. Különös jelek nincsenek, leszámítva a folyamatos éhségérzetet és hogy "feszül", nagy a hasam! De menstruáció előtt is sokszor van folyamatos éhségérzetem. Nem tudom, csináljak tesztet? Félek, hogy megint negatív lesz és csalódnom kell...
2008. ápr. 9. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mostmár csak abban bízom, hogy mivel a múlt hónapban is később volt pé-em (akkor voltam nődokinál és ő mondta, kb a 18. napon), talán most is így volt és azért nem mutatja ki még a teszt a babát, mert én 28. napos ciklussal számoltam! Szerintetek?? TUdom, ez már az utolsó szalmaszál.... ;(
2008. ápr. 10. 10:51
 12/14 A kérdező kommentje:

Mostmár csak abban bízom, hogy azért nem mutatta ki még a teszt a babát, mert a múlt hónapban is késett a peteérésem, a 18. napon volt (pont akkor voltam nődokinál és látta ultrahangon). Én most 28 napos ciklussal számoltam, pedig ha most is késett a peteérésem, akkor a ciklus is kitolódik. Vagyi e szerint még csak 3-4 napja késik!

Szerintetek?? Tudom, ez már az utolsó szalmaszál....

2008. ápr. 10. 10:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől véletlenül kétszer küldtem el!
2008. ápr. 10. 10:55
 14/14 anonim válasza:
Semmi gond! Drukkolok hogy baba legyen
2008. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!