Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a mensim....

7 napja késik a mensim. Kimutatja a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a gyógyszert, a múlt hónapban is késett 3 napot. Akkor csináltam tesztet és negatív lett. Különös jelek nincsenek, leszámítva a folyamatos éhségérzetet és hogy "feszül", nagy a hasam! De menstruáció előtt is sokszor van folyamatos éhségérzetem. Nem tudom, csináljak tesztet? Félek, hogy megint negatív lesz és csalódnom kell...
2008. ápr. 9. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Reggeli hődet nem méred? Esetleg abból is lehetne következtetni, de szerintem lassan tesztelhetsz. Szorítok! :)
2008. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy! :) Épp most mértem meg a hőmet, nem tudom ez számít e valamit így este?! A lényeg hogy 37,1 lett. Nem vagyok beteg és ha az is szoktam lenni, nem vagyok egy lázas típust, tehát nálam ez ritka. Szerinted??
2008. ápr. 9. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki terhes 37körüli a hőmérséklete, úgyhogy reménykedhetsz. Szerintem tesztelj holnap, mert jobb ha minél előbb kiderül az igazság!Nem jó ezen stresszelni. Ne keseredj el, ha negatív lesz, nekem is atután jött össze a baba, miután már nem akartam annyira görcsösen! Bízok benne, hogy pozitív lesz. Sok szerencsét kíván egy 18 hetes kismama
2008. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tesztelj nyugodtan
2008. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a hődet hüvelyban mérted? nekem is ennyi hüvelyben. most mértem én is
2008. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hüvelyben mértem, csak rendesen. De most hogy írtad megmértem hüvelyben is, 37,6. Az normális? Nem sok egy kicsit?
2008. ápr. 9. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
ááá,ez pont jo.lehet hogy baba. nekem is ennyi hüvelyben. a hüvelyi kicsit magasabb .
2008. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap, már elvileg kimutatja! Drukkolok!
2008. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csináltam ma tesztet, de nem rögtön reggel amikor felkeltem, hanem ilyen 9 óra körül, de negatív lett... Szerintetek megismételjem holnap reggel? Ettől függetlenül lehetek terhes?? A mensim még mindig sehol, még ráutaló jel sincs, hogy meg akarna jönni.

Az hányinger már kezd állandósulni, de például a mellfeszülés, amire azt mondják mindenkinek van ilyenkor, az sehol!

2008. ápr. 10. 09:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ennyi idő után már ki kéne h mutassa...Lehet,h még most áll be a ciklusod és még a gyógyszer utóhatása a késés.Ne keseredj el,legközelebb biztos sikerül.
2008. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!