Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres 31 napos ciklusnál...

Rendszeres 31 napos ciklusnál miért jöhetett ma meg a 27 napon?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök olyan vészesen, mint ahogy szoktam. CSak mensi érzésem van. Nem erős vérzés, de azért vérzek. Lehet palástfű tea és barátcserje kapszula bekavartak?
2009. jún. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hopgy normalizálták a ciklusod hosszát. :-) Görbéd van-e, hőmérőzöl? Mert a szokásosnál rövidebb ciklusnak az is oka lehet, hog nem volt ovuláció.
2009. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Eddig is volt ovulációm orvos szerint is. A hőm is ugyan úgy alakult, ahogy eddig is, magamnak írogatom, de nem vezetem neten sajnos. Semmi változás nem volt eddig a ciklusomban az előzőekhez képest. De most kicsit meg vagyok ilyedve.
2009. jún. 7. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia ilyen velem is van néha. állando 28 napos volt de volt hoy 34 lett vagy 21 ilyen néha elöfordul, jo a hormonom a dokim azt mondta hogy 23 és 35 nap közt normális.

32

2009. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy rég írtad a kérsét ki, de most én is ugyanígy jártam. 30-31 napos ciklusnál elkezdtem szedni a barátcserjét, most pedig a kb. 25. naptól barnázok, ma 2. napja, és meg fog jönni szerintem 28 napra. Jó, hogy előrébb hozta a barátcserje a mensit, de a barnázás nem volt megszokott. Amúgy nekem is ugyanúgy alakult a görbém, volt szép ovuláció, stb. Szedtem a barátcserjét reggel-este 1-1 szemet, ittam cickát a ciklus első felében, palástfüvet a 2. felében. (Egyébként is teázom rendszeresen. Sokat segítettek már.)

Neked mi volt a gyakorlati tapasztalatod vele? Hány napra állította be a ciklusodat? Van-e azóta babád?

Kérlek, válaszolj, ha olvasod a kérdést!

Köszi!!!

2010. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó válaszoló!


Voltam orvosnál utánna a kérdésemmel, majd abbahagytam a javaslatára a barátcserje kapszula, valamint a palástfű tea szedését és elkezdtem terhesvitamint szedni, valamint folsavat. Novemberben, az első ovuláció tesztes hónapban sikerült a babó, most itt rugdos a pocimban, a 27. hétben vagyunk már.


Nagyon szorítunk Nektek, hogy hamarosan meglegyen a Ti babátok is! És ne haragudj, hogy csak most válaszoltam, de eddig nem tudtam írni.


Kellemes Hétvégét!

2010. ápr. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!