Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres 31 napos ciklusnál...

Rendszeres 31 napos ciklusnál 17 napon szokott pém lenni. Ebben a hónapban talán nem lesz pém?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 18. napon. A 14. és 16. napon érzetem ovu fájdalmakat. Eddig minden hónapban hőmérőzés is igazolta a peteérésemet. Ebben a ciklusban eldöntöttem, hogy nem mérem a hőmet (nem göröcsölünk a baba témán, de reggel nem bírtam megállni és megméretem. Érdekes módon a hőm annyi, mint ami pé előtt szokott lenni. Most akkor lehet, hogy nem is volt még pém? Vagy már nem is lesz? Várom segítségeteket! Köszönöm!
2009. ápr. 28. 08:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy a melleim is az eddig megszokottaknak megfelelően majdnem leszakad szombat óta.
2009. ápr. 28. 08:56
 2/2 anonim ***** válasza:
látod lehet h nem kellett olna abba hagynod a hőmérőzést hisz legalább tudod h van e peteérésed
2009. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!