Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gonapepty-t használom majd a...

Gonapepty-t használom majd a lombikhoz, honnan tudom mennyi a fele?

Figyelt kérdés
7 elöretöltött fecskendö van és egy nap csak felét adom be de nincs megjelölve a fele.Ti hogy csináltátok?Sacc per kb?? Köszi!
2012. febr. 28. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet kétszer ugyanazzal a tüvel bökni?Köszi,remélem tudtok segiteni! :)
2012. febr. 28. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a felét kellett adni, én sacc per kb csináltam. És igen, kétszer adtam egy tűvel. A második szúrás általában nehezebben ment be, kicsit érezhető volt a tű tompulása, de amúgy nem vészes. De ha hirtelen "döföd" be, akkor ezt sem fogod érzékelni. Nekem az sosem ment, én finoman, óvatosan, lassan szúrtam be mindig, és akkor észrevehető volt, hogy először, vagy másodszor használom a tűt. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2012. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én az első használat előtt egy alkoholos filccel berajzoltam kb a felét. :-)

2012. febr. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen nektek nagyon sokat segitettetek! :) Azt a filctollasat megfogadom :)
2012. febr. 29. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden fecskendőn van egy fehér, ráragasztott cetli vagy mi... Na, az a fehérség ahol kezdődik ott a fele, én báris ott állítottam meg a nyomókát. Nekem így mondták a nővérke és egyszer, amikor ő adta be, előtte belenyomta egy másik fecskendőbe és pont 0,5 ml volt (akkor nyugodtam meg, hogy tuti felét adom magamnak). Szuri beadását még kibírtam, gyorsan benyomtam a tűt, de maga a cucc nekem nagyon csípte és fájt. Mindig 1-2 óráig nagy piros folt volt a szuri körül...
2012. febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ Neked is!
2012. febr. 29. 16:37
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Nekem mindenféle színű foltjaim voltak, amíg gyorsan nyomtam be a szurikat. Lassan kell, közben elszámolsz 10-ig, és akkor nem lesznek foltok. :-)
2012. márc. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Figyelek majd rá :)
2012. márc. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!