Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan vettétek észre, hogy...

Honnan vettétek észre, hogy babót vártok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hányingerem volt és szédültem,elmentem nögyogyászhoz,aki miutan megvizsgált,kérdezte irjon-e fel fogigátlot,mondom nem köszönöm.

rá egy hónapra elmentem egy másik nögyogyhoz,mert még mindig rosszul voltam,erre ö mondta hogy 3 hónapos!

(mellette megjött folyamatosan,ugyhogy ezért nem is gondoltam volna)

2009. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyfolytaban hanytam. De tenyleg, Jokai Mor-regennyel ultem a WC padlojan orakig. :)


Vedekezes mellett csusztak be a babak (2), igy nem is felteteleztem, hogy terhes lehetek, vartam par napot ("nem kellett volna elmennem a ceges grillpartira, tessek, most jol elcsaptam a hasam"), majd orvoshoz fordultam, kozoltem vele, hogy etelmergezesem van, es mentsen meg (csoppet hipochonder vagyok), o pedig (miutan kiszorakozta magat) kozolte a hirt.


:))

2009. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan, hogy nem jött meg,aminek örültem nagyon, de csak egy hét késés után mertem tesztet csinálni.
2009. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első manókánál nem tűnt fel, hogy három napja késik, valahogy a péntek helyet kedd volt a fejemben, éppen jól éreztük magunkat, és orálisan elégítettem ki a párom, amikor az addig semmit nem okozó mozdulatsortól majdnem lehánytam, elrohantam a mosdóba, megmostam az arcom, és a két hegyes duzzadt mellbimbó láttán kezdtem el gondolkodni, hogy hoppá, milyennap is van, másnap 2vonalas tesztem volt.

A második manónál a nemvárt előtti napon ugrabugráltam, hogy babás vagyok babás vagyok, de nem gondoltam komolyan nem hittem, hogy összejött. És tényleg babás lettem.

2009. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nem jött meg a havim, így már azonnal tudtam, hogy jön a baba:))

persze már nagyon vártuk..

2009. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan vettem észre h nagyon-nagyon fájtak a melleim,és persze onnan h nem jött meg ,pedig mindig rendszeres volt.
2009. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jott meg, de nem mertem tesztet csinálni. 2. nap nagyon gorcsoltem, akkor aztán teszteltem is, és + lett:)
2009. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltam azonnal, amikor nem jött meg, az első napon már, mert nagyon nem vártam
2009. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltam amikor nem jött meg, már aznap reggel, és pozi lett! Nagyon nem vártam, persze. :-) Kislányom már 5 hónapos, és egy kis tündibündi.
2009. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már 99%-ban biztos voltam, hogy baba van a dologban, mikor rendszeres ciklus mellett a nemvárt napján tényleg nem jött meg. Tesztelni akartam, de a férjem azt mondta, felesleges, ő úgyis tudja, hogy ketten vagyunk. De másnap csak nem bírtam, és teszteltem :)
2009. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!