Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik miatt Gonal F injekcios...

Lombik miatt Gonal F injekcios tollat kell használnom, hogy kell?

Figyelt kérdés

Még van a tanulmányozására egy hetem.Elmondta a doki a használatát de kicsit bonyolultnak tünt.A mennyiség amit bekell adnom magamnak az 150 NE.A beállitása hogy van?Az a sok tekergetés..és ha felhuzom ott mit kell beállitani?Köszi

A másik meg a Gonapeptyl,ott 7 elöretöltött fecskendö van,megkell feleznem de honnan tudom hol a fele?Köszi


2012. febr. 28. 12:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az utolso elöttitöl kérdeztem bocsi.az utolsonak meg köszönjük és gratulálunk!Hány lombik volt?
2012. febr. 28. 16:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Kettő. Egyik sem sikerült. Nekem már azt mondták, hogy keressek magamnak petesejt donort.
2012. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Két lombik után miért mondták h keressél petesejt donort???Rosszak voltak a petéid?
2012. febr. 28. 17:12
 14/16 anonim válasza:

Sajnos a Gonapeptylnek nincs beosztás a injekción így csak megsaccolni tudod a felét. Nem hiszem, hogy ha egy picivel kevesebb vagy több van benne 1-2 tized milivel akkor az különösebben probléma lenne.Nekem a menopurt kell felesbe adnom de ott van hozzá beosztásos fecskendő. Azt mutatta a nővér, hogy nyomjam ki a csapba a fele adagot, hogy véletlenül se adjam be az egészet és utána úgy adjam be a maradékot.

Remélem érthetőbben sikerült fogalmaznom most.

2012. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondták, hogy az én petesejtjeimmel lesz a gond, mert hiába megtermékenyültek de utána leálltak és nem osztódtak sehová. Csak azt nem tudom, hogy az elsőnél már így volt , akkor a másodiknál miért ugyanazt az inyekciót írták fel. Egy másikfajtára lehet jobban reagáltam volna. De mostmár mindegy is. Most vagyok 37+4 hetes kismami.
2012. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen értem.Gratulálok a kisbabádhoz!
2012. febr. 29. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!