Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik miatt Gonal F injekcios...

Lombik miatt Gonal F injekcios tollat kell használnom, hogy kell?

Figyelt kérdés

Még van a tanulmányozására egy hetem.Elmondta a doki a használatát de kicsit bonyolultnak tünt.A mennyiség amit bekell adnom magamnak az 150 NE.A beállitása hogy van?Az a sok tekergetés..és ha felhuzom ott mit kell beállitani?Köszi

A másik meg a Gonapeptyl,ott 7 elöretöltött fecskendö van,megkell feleznem de honnan tudom hol a fele?Köszi


2012. febr. 28. 12:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nektek ez mennyibe került?Rövid protokoll ez.azt mondták hogy százezerre számitsak de csak 70ezer volt.
2012. febr. 28. 12:46
 2/16 anonim ***** válasza:
A kommentedre válaszolnék. (én mással adattam be). Nekem nem írták fel előre az össze szurit, csak ami az első uh-ig elég. Utána újra írtak fel. Volt üszőrepesztő szuri, meg progeszteron, úgyhogy ha kevés a 70 ezer Neked, lesz az még több is...
2012. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi.nekem a 14-ik cikusnapig felirták,uttánna miért kéne még injekcio??
2012. febr. 28. 13:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ovitrell meg csak 3 ezer ft volt,ezt én eddig 8ért kaptam,egyik nap azt mobdták h a Gonal F 75ezer ft másnap meg 70 ezer volt az egész egybe.Miért?valami támogatás??na nem mintha baj volna..
2012. febr. 28. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja, ezek szerint Te megkaptad egyszerre az összeset. 14. nap után már valószínű nem kell. Mondjuk nekem változtatták közben az adagot, azért nem írták fel egyben, merg így nem maradt a nyakamon. De gondolom orvosa válogatja.

Meg majd kell még valami progeszteron: duphaston és vagy crinone és vagy utrogestan, amit a 12. hétig nyomatni kell...

2012. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
8 doboz utrogestant is kiváltottam,meg még jopár gyogyszert.Légteleniteni egyszer kell az elején de hogyan?
2012. febr. 28. 14:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Légteleníteni úgy kell, hogy beállítod a tekergetős részen a legkisebb egységet és meghúzod teljes ütközésig a toll végét (ameddig csak bírod), majd kinyomod az egészet. Ha megjelent a folyadék a tű végén, akkor sikerült a légtelenítés, ha nem, akkor újra elölről ezt a műveletet. De olvasd el a papírját, ott minden részletesen le van írva. Sok sikert!!!
2012. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Szia nekem is Gonapeptylt kell adnom meg mostmár 2 napja Menopurt és Gonal F-et.Szerintem a Gonapeptylnél nyomd ki a felét nagyjából és utána add be a többit.Nekem a Menopurt kell így adnom és ezt mutatták.A Gonal F-t pedig a beadásnál odatekered a számozott skálán a 150-est a nyílhoz és kihúzod a tetejét amíg tudod.Beadásnál pedig egyszerűen csak benyomod a tetejét ütközésig.Közben fog kattani az csak azt jelzi, hogy több adag.

Amúgy nekem is egybe írták fel a szurikat (4 féle) és a crinont és így meghaladta a 110 ezer forintot is.

2012. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csak szoritani szeretnék nektek, hogy sikerüljön!

Én is lombikos voltam. De valahogyan a természet közbe szolt és sikerült természetes uton.

2012. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi.utolsotol kérdezem.Nyomjam ki felét és utánna ugy adjam be a többit a Gonapeptyből?Ezt nem értem bocsi.Saccoljam meg és ugy adjam be felét?És ha nem találom el mert nincs megjelölve a fele?Bocs az értetlenkedésemért :)
2012. febr. 28. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!